Trixie zubní pasta pro psy, 100 g

Číslo produktu: 1000012447

Zubní pasta pro psy předchází zubnímu kameni, zlepšuje hygienu tlamy a udržuje dech déle svěží.

49,00 Kč

plus poštovné

(490,00 Kč * / 1 kg)
Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
Klasifikace nebezpečnosti
N
Značka
Trixie
Tvar
Krém
Vybavení
hygienický, Reinigung
Druh
Krém

Pravidelné čištění zubů zubní pastou předchází zubnímu kameni, zlepšuje hygienu tlamy a udržuje dech déle svěží a čistý.

Díky příjemnému aroma a přídavku kostní moučky je usnadněna péče o chrup.

Podrobnosti produktu:

  • příjemné mátové aroma
  • kostní moučka usnadňuje péči o chrup
  • čistí a pečuje o zuby
  • udržuje dech déle svěží
  • Obsah: 100 g

„ProCare" péče o chrup
Mimořádně důležité je téma péče o chrup. Pravidelné čištění zubů zubní pastou předchází zubnímu kameni, zlepšuje hygienu tlamy a udržuje dech déle svěží a čistý. Během návyku na čištění zubů je třeba vzít v potaz: Nejprve by si měl pes zvyknout na chuť zubní pasty. U vybíravých psů naneste nejprve trochu zubní pasty na keks pro psy. Poté se zubní pasta psovi nanáší zboku na zuby a dáseň. Dalším krokem u zvykání si na čištění zubů je opatrné masírování pysku z vnější strany. Teprve poté začíná samotné čištění zubů. Spolknutí zubní pasty je pro psa zcela nemyslitelné.

Návod k použití:
Naneste zubní pastu na zubní kartáček svého psa nebo na čistou tkaninu. Opatrně vyčistěte zuby vašemu zvířátku, avšak ne častěji, než dvakrát denně.

Jestliže si pes na čištění zubů ještě nezvykl, nejprve ho pomalu připravte na chuť a pocit tak, že nanesete malé množství zubní pasty na zuby a patro. Spolknutí zubní pasty je pro psa zcela nemyslitelné.

Built with love by IT-Verticals