ZooRoyal Tigrooo s vůní dětského pudru, 6 kg

Varianta

24,83 Kč / 1 kg
149,00 Kč

149,00 Kč

24,83 Kč / kg

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
  • Doprava zdarma u objednávek nad 999,00 Kč

  • Snadná a bezpečná platba

  • Bezplatné vrácení zboží

Popis

ZooRoyal Tigrooo s vůní dětského pudru je čistě přírodní produkt z kvalitního bentonitu. Bentonit je z 99 % bezprašný, velmi jemný a vydatný. Díky velmi jemné zrnitosti je stelivo obzvláště šetrné ke kočičím tlapkám a může absorbovat několikanásobek své vlastní hmotnosti. Během krátkého časového okamžiku se přitom vytvoří ploché a pevné hrudky, které eliminují pachy a které lze beze zbytku odstranit z toalety. Rychlá tvorba hrudek a jemná vůně dětského pudru se postarají o ještě lepší pohlcování pachů. Díky jemné vůni je jemné stelivo také optimálně vhodné pro mladé kočky. Stelivo je baleno ve výrobním závodě vybaveném solárními panely. Emise CO², které při tom vznikají, jsou plně vykompenzovány, díky čemuž je závod klimaticky neutrální. Stelivo Tigrooo tak prospívá životnímu prostředí.

Podrobnosti produktu:

  • Jemné k packám
  • Obzvláště savé a vydatné
  • Spolehlivě váže zápach.
  • Z 99 % bezprašné
  • S vysokou hrudkovitostí

Číslo produktu
1000080241

1. Čerstvě vyčištěnou toaletu pro kočky naplňte kočkolitem do výšky cca 6–8 cm.

2. Tuhé exkrementy a vytvořené hrudky denně odstraňujte lopatkou na stelivo, případně doplňte stelivo a potřásáním jej opět rovnoměrně rozdělte.

3. V závislosti na potřebě a intenzitě zápachu toaletu pro kočky cca jednou za 14 dní důkladně vyčistěte, přitom celý obsah vyhoďte do domovního odpadu.

4. Před novým naplněním toaletu pro kočky důkladně vymyjte a vysušte a poté doplňte novou vrstvu steliva (viz 1.).

Nevhazujte stelivo do WC, protože hrozí nebezpečí jeho ucpání. Pokud toaletu pro kočky umístíte v místnosti s podlahovým topením, doporučujeme položit pod ni izolační vrstvu (např. z polystyrenu).

Z hygienických důvodů se při čištění toalety doporučuje používat jednorázové rukavice. Těhotné nebo kojící ženy, malé děti a lidé s oslabeným imunitním systémem se musí kontaktu se znečištěnou podestýlkou zcela vyhnout.