

sleva
125 Kč

Přihlaste se k odběru a získejte slevu 125 Kč*!
*Sleva 8 % s kódem produkty_8 platí na vybrané produkty na této akční stránce. Akce platí od 28.09.2026 do 03.01.2027 nebo vyprodání zásob. U každé objednávky lze uplatnit pouze jeden kód.

869 Kč
12,50 kg ( 70 Kč / 1 kg )

839 Kč
12,50 kg ( 68 Kč / 1 kg )

629 Kč
3,00 kg ( 210 Kč / 1 kg )

819 Kč
1,80 kg ( 455 Kč / 1 kg )

2 289 Kč
10,00 kg ( 229 Kč / 1 kg )

2 119 Kč
5,00 kg ( 424 Kč / 1 kg )

419 Kč
0,72 kg ( 582 Kč / 1 kg )

299 Kč
0,50 kg ( 598 Kč / 1 kg )

439 Kč
1,02 kg ( 431 Kč / 1 kg )

2 289 Kč
10,00 kg ( 229 Kč / 1 kg )

899 Kč
4,92 kg ( 183 Kč / 1 kg )

549 Kč
2,00 kg ( 275 Kč / 1 kg )

349 Kč
1,45 kg ( 241 Kč / 1 kg )

339 Kč

1 029 Kč

99 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 0,85 Kč

1 669 Kč
12,00 kg ( 140 Kč / 1 kg )

749 Kč
0,05 l ( 15 605 Kč / 1 l )

549 Kč
4,80 kg ( 115 Kč / 1 kg )

359 Kč
2,40 kg ( 150 Kč / 1 kg )

719 Kč
4,80 kg ( 150 Kč / 1 kg )

179 Kč
0,15 kg ( 1 194 Kč / 1 kg )

185 Kč

1 429 Kč