

sleva
125 Kč

Přihlaste se k odběru a získejte slevu 125 Kč*!
*Sleva 8 % s kódem produkty_8 platí na vybrané produkty na této akční stránce. Akce platí od 28.09.2026 do 03.01.2027 nebo vyprodání zásob. U každé objednávky lze uplatnit pouze jeden kód.

819 Kč
1,80 kg ( 455 Kč / 1 kg )

2 289 Kč
10,00 kg ( 229 Kč / 1 kg )

419 Kč
0,72 kg ( 582 Kč / 1 kg )

439 Kč
1,02 kg ( 431 Kč / 1 kg )

2 289 Kč
10,00 kg ( 229 Kč / 1 kg )

549 Kč
2,00 kg ( 275 Kč / 1 kg )

349 Kč
1,45 kg ( 241 Kč / 1 kg )

339 Kč

99 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 0,85 Kč

749 Kč
0,05 l ( 15 605 Kč / 1 l )

359 Kč
2,40 kg ( 150 Kč / 1 kg )

185 Kč

569 Kč
2,00 kg ( 285 Kč / 1 kg )

139 Kč
0,24 kg ( 580 Kč / 1 kg )

379 Kč
2,40 kg ( 158 Kč / 1 kg )

159 Kč

219 Kč

2 479 Kč

135 Kč

449 Kč
1,36 kg ( 331 Kč / 1 kg )

145 Kč

419 Kč
1,02 kg ( 411 Kč / 1 kg )

529 Kč
4,80 kg ( 111 Kč / 1 kg )

249 Kč