

sleva
125 Kč

Přihlaste se k odběru a získejte slevu 125 Kč*!
*Sleva 8 % s kódem produkty_8 platí na vybrané produkty na této akční stránce. Akce platí od 28.09.2026 do 03.01.2027 nebo vyprodání zásob. U každé objednávky lze uplatnit pouze jeden kód.

819 Kč
1,80 kg ( 455 Kč / 1 kg )

2 289 Kč
10,00 kg ( 229 Kč / 1 kg )

419 Kč
0,72 kg ( 582 Kč / 1 kg )

439 Kč
1,02 kg ( 431 Kč / 1 kg )

2 289 Kč
10,00 kg ( 229 Kč / 1 kg )

549 Kč
2,00 kg ( 275 Kč / 1 kg )

349 Kč
1,45 kg ( 241 Kč / 1 kg )

359 Kč
2,40 kg ( 150 Kč / 1 kg )

569 Kč
2,00 kg ( 285 Kč / 1 kg )

139 Kč
0,24 kg ( 580 Kč / 1 kg )

379 Kč
2,40 kg ( 158 Kč / 1 kg )

449 Kč
1,36 kg ( 331 Kč / 1 kg )

419 Kč
1,02 kg ( 411 Kč / 1 kg )

529 Kč
4,80 kg ( 111 Kč / 1 kg )

449 Kč
1,20 kg ( 375 Kč / 1 kg )

909 Kč
1,80 kg ( 505 Kč / 1 kg )

309 Kč
0,68 kg ( 455 Kč / 1 kg )

409 Kč
0,12 kg ( 3 409 Kč / 1 kg )

469 Kč
1,36 kg ( 345 Kč / 1 kg )

279 Kč
2,40 kg ( 117 Kč / 1 kg )

1 169 Kč
4,92 kg ( 238 Kč / 1 kg )

449 Kč
1,36 kg ( 331 Kč / 1 kg )

369 Kč
1,60 kg ( 231 Kč / 1 kg )

459 Kč
1,36 kg ( 338 Kč / 1 kg )