
sleva
125 Kč

Přihlaste se k odběru a získejte slevu 125 Kč*!
*Sleva 8 % s kódem produkty_8 platí na vybrané produkty na této akční stránce. Akce platí od 28.09.2026 do 03.01.2027 nebo vyprodání zásob. U každé objednávky lze uplatnit pouze jeden kód.

299 Kč
0,50 kg ( 598 Kč / 1 kg )

179 Kč
0,15 kg ( 1 194 Kč / 1 kg )

149 Kč
0,20 kg ( 745 Kč / 1 kg )

179 Kč
0,15 kg ( 1 194 Kč / 1 kg )

129 Kč
0,20 kg ( 645 Kč / 1 kg )