Přihlášení k newsletteru Dárky k objednávce Spořivá tlapka

Top značky pro akvaristické potřeby

Eheim vnější filtr classic
Eheim vnější filtr classic 1500 XL
Jsou k dispozici varianty
9 299,00 Kč
Eheim vnější filtr classic
TetraMin normální vločkové
TetraMin normální vločkové 500 ml
Jsou k dispozici varianty
199,00 Kč
(398,00 Kč / 1 l)
TetraMin normální vločkové
Eheim dávkovač na krmivo 3582 Twin
Eheim dávkovač na krmivo 3582 Twin
1 449,00 Kč
Eheim dávkovač na krmivo 3582 Twin
Tetra AquaArt Explorer Line Halfmoon kompletní sada 30 l
Tetra AquaArt Explorer Line Halfmoon kompletní sada 30 l antracit
Jsou k dispozici varianty
2 499,00 Kč
(83,30 Kč / 1 l)
Tetra AquaArt Explorer Line Halfmoon kompletní sada 30 l
EHEIM vnější filtr professionel 5e 700
EHEIM vnější filtr professionel 5e 700
10 999,00 Kč
EHEIM vnější filtr professionel 5e 700
Dennerle Shrimp King substrát Active Soil
Dennerle Shrimp King substrát Active Soil 8 l
Jsou k dispozici varianty
819,00 Kč
(102,38 Kč / 1 l)
Dennerle Shrimp King substrát Active Soil
Sera vipagran kompletní krmivo
Sera vipagran kompletní krmivo 1 000 ml
Jsou k dispozici varianty
319,00 Kč
Sera vipagran kompletní krmivo
TetraMin XL vločky
TetraMin XL vločky 1 000 ml
Jsou k dispozici varianty
319,00 Kč
TetraMin XL vločky
Aqua Medic LED spot Qube
Aqua Medic LED spot Qube 50
Jsou k dispozici varianty
4 599,00 Kč
Aqua Medic LED spot Qube
Tetra AquaArt LED kompletní sada do akvária bílá
Tetra AquaArt LED kompletní sada do akvária bílá 60
Jsou k dispozici varianty
3 699,00 Kč
Tetra AquaArt LED kompletní sada do akvária bílá

Akvaristické potřeby – příslušenství pro akvária

Už máte akvárium a hledáte vhodné příslušenství? Nebo snad hledáte vše potřebné pro akvaristiku? U nás máme velké množství produktů: od různých nádrží pro chov mořských i sladkovodních ryb přes vhodné vybavení akvária až po důležité akvarijní příslušenství. U nás zaručeně najdete vše potřebné, aby se vašim rybám i rostlinám v akváriu dařilo dobře. Dnes patří akvaristika mezi obzvlášť oblíbené koníčky. Kdo se někdy akvaristice věnoval a mohl si zařídit akvárium s rybami, rostlinami a dalším příslušenstvím podle svých přání, ten už se této své záliby nikdy nevzdá. Mýlí se ale ten, kdo si myslí, že podvodní svět je jednoduše střižený. Nestačí totiž jen vhodné akvárium. Zapotřebí je i důležité akvarijní příslušenství jako čerpadla, topení, filtry a jiné produkty. Proto jsme si dali za cíl nabídnout vše potřebné nejen nováčkům pro jejich vstup do světa akvaristiky, ale i akvaristickým profesionálům.

Vhodné akvárium podle vašich představ

Každý, kdo se někdy zabýval akvaristikou, ví, že existuje velké množství různých akvárií. U nás si lze kromě nádrží mnoha různých velikostí a tvarů objednat též plně vybavené kompletní akvárium, malé a moderní nano modely, trendy nástěnné akvárium, ale i speciální akvária pro mořskou a sladkovodní akvaristiku a různé skříňky pod akvária. Na začátku je důležité rozmyslet si, které ryby chcete chovat, jestli je chcete mít v mořském či sladkovodním akváriu, a potom si přesně vyměřit místo, které pro něj máte k dispozici. Teprve až po vyměření a až poté, co budete vědět, které druhy ryb chcete, se rozhodněte pro konkrétní tvar akvária, abyste dokázali svým novým rybám nabídnout životní prostor, který jim vyhovuje. Nejde ale jen o to, rozhodnout se pro sladkou nebo mořskou vodu. Měli byste si dopředu rozmyslet i to, jaký tvar by mělo nové akvárium mít. Vedle typického pravoúhlého provedení najdete v našem sortimentu prostorově úsporná rohová akvária, modely s vypouklým sklem anebo akvária k zavěšení na zeď. Zatímco velké akvárium je vhodné především pro ryby různých druhů, nano akvária jsou ideální volbou spíš pro chov krevet nebo pro karanténu nemocných či nových ryb.

Vhodné osvětlení pro akvária

Aby podvodní svět lahodil oku a rostliny a zvířata v něm se cítily dobře, nesmí v akváriu chybět ani správné osvětlení. Kromě ryb a rostlin je totiž velmi důležité i to, jak bude akvárium působit. Je nasnadě, že nově vytvořený podvodní svět bude nádherně zářit a udělá skvostný dojem jedině, bude-li vybaveno vhodným osvětlením. Proto najdete v kategorii "Akvaristika" různé systémy žárovek, všelijaká svítidla, reflektory a také vhodné příslušenství. Svítidlo použité v akváriu by se pak mělo individuálně upravit přirozeným zákonitostem přírody. To opět závisí na rybách a rostlinách obývajících akvárium. U nás se můžete těšit na velkorysou nabídku nejrůznějších typů osvětlení akvária. Na své si tak u nás přijdou všichni, jak pro mořská, tak i sladkovodní akvária.

Akvarijní technika od ZooRoyal

Aby akvárium fungovalo a aby se v něm živé organismy a vegetace cítily dobře, neobejdete se bez různých produktů z oblasti akvarijní techniky. U nás najdete čerpadla, ohřívače, chladiče, odpěňovače, kompletní osmózní zařízení, ozonizátory, reaktory, čističky vody UVC, dávkovače na krmivo a vše z měřicí a regulační techniky. V nabídce máme celou řadu provedení s různými výkony a od různých výrobců, jako jsou Juwel, Eheim, Dennerle, Tetra, JBL, Aquatlantis aj. Díky tomu bude pro vás hračka perfektně sladit akvarijní techniku. U veškerého zboží dbáme na prvotřídní kvalitu, která vždy dodrží to, co slibuje. Při rozhodování, která technika je vhodná právě pro to vaše akvárium, hraje důležitou roli nejen to, co v něm je, ale i jeho velikost a objem. V našem internetovém obchodě najdete všechny důležité technické produkty pro akvária, které vrchovatě pokryjí všechny vaše požadavky na akvárium.

Filtry, perlátory a technika CO2 pro akvária

K nejdůležitějším akvaristickým potřebám patří vhodný filtr do akvária. Zatímco nádrže pouze s rostlinami jej nepotřebují, v nádrži s rybami nebo s jinými zvířaty žijícími v akváriu je filtr neodmyslitelnou součástí. V našem akvaristickém obchodě najdete celou řadu filtrů v různých velikostech a od různých výrobců. K dispozici tu jsou vhodné vnitřní i vnější filtry jak pro malé nano nádrže, tak i pro akvária o objemu 1000 litrů. Podkategorie Vnější filtry, Vnitřní filtry, Filtrační materiál a Příslušenství lze v mžiku najít vhodný produkt. U jednotlivých filtrů se vždy můžete těšit na dlouhou životnost a prvotřídní výkon. Provzdušňovače se postarají o vynikající provzdušnění akvária. Protože i pro ně existují různé modely, nabízíme průduchy, vzduchová čerpadla a okysličovače a vhodné příslušenství s různě vysokými výkony. Naše zařízení CO2, která máme rovněž i od nejlepších výrobců, udrží v akváriu optimální hodnotu pH.

Nádherné dekorace a zařízení pro akvária

Chcete si pořídit nové zařízení do svého akvária a hledáte právě nějaké vhodné dekorace? Pak jste u nás v našem akvaristickém obchodě na tom správném místě. Kromě velkého množství rozličných zadních stěn pro různé velikosti a tvary nádrží tu najdete také nespočet dalších skvělých produktů, jako jsou například figurky a předměty, vzduchovadla, dekorace s LED diodami, umělé rostliny a zadní stěny. Samozřejmě přitom vždy pamatujeme na to, aby žádné z těchto produktů neobsahovaly škodlivé látky a aby se ryby a rostliny ve vašem akváriu mohly cítit dobře. Kromě jednotlivých figurek nabízíme též drobný štěrk a speciální písek různé zrnitosti a rozmanitých barev. Ten poskytuje akvarijním rostlinám, které jsou rovněž k dostání v našem akvaristickém obchodě, optimální oporu. Akvarijní rostliny jsou nanejvýš důležité pro ryby a další živé organismy v akváriu. Pomáhají filtrovat vodu, jsou dobrým zdrojem potravy a dodávají dostatek kyslíku., Díky tomu nejenže akvarijní rostliny působí velice pěkně na pohled, ale zároveň pomáhají s péčí o vodu.

Vše o rybách a péči o ryby

Samozřejmě že pro ryby potřebujete rovněž vhodné krmivo, stejně tak jako v případě výskytu nemocí různá léčiva a ošetřující prostředky nebo krmivo obsahující speciální složky. V našem akvaristickém obchodě s krmivem pro ryby najdete kromě různých vločkových krmiv pro jednotlivé druhy ryb a bezobratlé živočichy také tablety pro sumce a krmivo pro ostatní ryby žijící na dně akvária. Chov artemie z našeho akvaristického obchodu lze během velmi krátké doby využít též jako krmivo pro ryby. Pokud jste s tímto svým koníčkem teprve na začátku, doporučujeme vám využít rádce z našeho akvaristického obchodu. Kromě pravidelné výměny vody je třeba věnovat pozornost i péči o vodu. I v této oblasti má pro vás náš akvaristický obchod skvělé zboží. Testy vody pro stanovení aktuálních hodnot vody, mořskou sůl pro mořské akvárium, hnojiva pro rostliny a péče pro akvarijní rostliny, prostředky k hubení obtížných řas, ale i důležité stopové prvky a potřeby pro čištění akvária. O vše ostatní se už postarají prostředky na úpravu vody od renomovaných značek a správné potírání řas.

Všichni významní prodejci akvarijních potřeb v jednom obchodě

Hledáte výrobek konkrétní značky? V tom případě jste u nás v našem obchodě s akvarijními potřebami na tom správném místě. U nás najdete všechny produkty předních značek z oblasti akvaristiky. Namátkou ze značek zastoupených v našem obchodě jmenujme například Fluval, Juwel, Eheim, Dennerle, biOrb, JBL a Tetra. I pro vás tu máme zaručeně přesně to, co hledáte.