Misky pro kočky na žrádlo a vodu

Filtrovat
<
beaphar
Beco
Catit
Designed by Lotte
District70
DUVO+
Europet Bernina
Innovative Pet Products
Replus
Simon's Cat
Sure Petcare
SureFlap
Trixie
Wolters Cat&Dog
ZooRoyal
antracit
benzín modrá
béžová
bílá
hnědá
modrá
pestrá
přírodní
růžová
tyrkysová
zelená
černá
šedá
žlutá
Dvojitá miska
Jednoduchá miska
Bambusové vlákno
Keramika
Kov
Nerezová ocel
Plast
Pravé dřevo
Silikát
Sklo
melamin
L
M
S
Protiskluzová vrstva
S krytem
lze plnit občerstvením
Likvidace zvláště šetrná k životnímu prostředí
Protiskluzové
Robustní a odolné
Vhodné do myčky
Z přírodní surovin
testováno na škodlivé látky

Misky pro kočky na krmivo a vodu

Naše misky na žrádlo a pití naleznete v různých provedeních, barvách a velikostech. Protože se zde uplatňuje obzvlášť vkus majitele i kočičí potřeby, jsme rádi, že vám můžeme představit veliké množství nejrůznějších misek na krmivo a vodu:

  • vyvýšené misky pro kočky,
  • naklápěcí misky pro kočky,
  • ploché misky pro kočky,
  • dvojité i trojité misky pro kočky.

Kočičí misky na žrádlo se dělí do tří kategorií. Nejlevnější a proto velmi populární jsou naše plastové misky na žrádlo. Mají barevné vzory a jsou obzvlášť praktické na cestách: Jsou lehké a snadno se přepravují. A teď k našim miskám na žrádlo z nerezové oceli. Jsou velmi hygienické, protože poskytují bakteriím jen malý povrch a snadno se čistí. Vzhledem k materiálu jsou tyto misky na žrádlo odolné a robustní. V neposlední řadě keramické misky na žrádlo. Přesvědčí vás svými pěknými vzory. Kromě toho jsou snadné na údržbu a díky své vlastní váze stojí pevně.

Kromě jednotlivých misek na žrádlo a pití máme k dispozici také několik krmných stanic (dvojmiska), které stylově kombinují misku na vodu a krmivo. 

Pokud chcete pro svého domácího tygříka to nejlepší, jsou v nabídce luxusní misky pro kočky. Pro udržení kočky fit a ve správné kondici je doporučená protihltací miska pro kočky nebo ještě lépe miska pro kočky na čip.

Miska pro kočky je jako talíř na stole. Ať se snažíte sebevíc, pokaždé nějaký kousek skončí vedle. Podložka pod misku na krmivo zabrání znečištění podlahy od žrádla i poškození plovoucí podlahy od vody.

Pro zvládnutí zimních měsíců je pro venkovní kočky v nabídce vyhřívaná miska pro kočky. V tomto období je také osvědčená dávkovací miska pro kočky, protože venkovní lovec má v zimě omezené možnosti vlastního ulovení potravy.

Pro zajištění přístupu k vodě doporučujeme fontánu pro kočky, ve které voda zůstává čerstvá. Na našem e-shopu si rozhodně vyberete z našeho širokého sortimentu kočičích misek a příslušenství.