Obojky pro kočky

Filtrovat
<
Trixie
fialová
modrá
růžová
černá
červená

Kočičí obojky pro koťata, malé i velké kočky

Zejména u koček, které mohou chodit ven, jsou obojky důležité, protože na ně můžete upevnit přívěsek na obojek s adresou. Přívěsek umožňuje, že se k vám kočka vrátí zpátky, když se zaběhne. Abyste pro svoji kočku nalezli správný obojek pro kočky, snažili jsme se sestavit velký a vyvážený sortiment. Zde se nacházejí obojky pro kočky s různými designy, barvami a velikostmi: Některé obojky pro kočky mají například roztomilý natištěný vzor, jiné jsou vybaveny malým šátkem. Nabízíme také obojky pro kočky, které více splňují svůj účel, než jen hezky vypadají. Mezi nimi se nacházejí například obojky proti hmyzu, které chrání vašeho mazlíčka na jeho toulkách před blechami, klíšťaty a jinými parazity. Kromě toho jsou reflexní modely vhodné zejména pro noční toulání. Většina našich obojků pro kočky je navíc vybavena uzávěrem Snap & Easy, který zamezuje tomu, aby kočka uvízla za obojek a mohla se přitom těžce zranit.

Pokud máte toulavou kočku, tak je dobré ji nasadit GPS obojek pro kočky. V případě, že nechcete investovat do moderních technologií je dobré pro toulavou kočku pořídit reflexní obojek pro kočky, aby byla viditelná pro všechny řidiče již z dálky. Zabránit toulkám takovému útěkáři ale může i elektrický obojek pro kočky. 

Pokud je ale vaše kočka nad věcí a venkovní ruch sleduje nevzrušeně za oknem bytu, můžete se podívat na nabídku výrobců v kategorii luxusní obojky pro kočky. A v případě, že by jí ruch za oknem rozrušil, je dobré mít po ruce antistresový obojek pro kočky Beaphar.

Vybrat správný kočičí obojek není žádná složitost. Je potřeba vybírat správnou velikost a kvalitní materiály. Většina koček potřebuje několik různých obojků protože má bohatý a rozmanitý život - pokud zrovna nespí.

Alternativou pro kočičí obojek je postroj pro kočky. Jak k obojku, tak k postroji lze připevnit vodítko pro kočky, takže můžete vzít vaší kočku na procházku s vámi. V našem sortimentu obojků, vodítek a přívěsků na obojek pro kočky najdete to pravé nejen pro vás, ale hlavně pro vaší kočku.