Zvlhčovače vzduchu

Filtrovat
<
Hobby Terraristik
Lucky Reptile
Reptiland
Trixie
průhledná
stříbrná
černá
inkl. Netzteil
mit LCD-Anzeige

Zde najdete vybavení pro vaše deštné terárium: Vše o zvlhčovačích vzduchu pro terária. Před výběrem vhodného řešení je třeba vyhodnotit potřeby obyvatel terária, neboť hodnoty by měly co nejvíce odpovídat přírodním poměrům. Jen tehdy bude plnit zvlhčovač vzduchu svůj účel.

Zvlhčovače vzduchu jsou v deštných teráriích naprostou nezbytností, neboť vytvářejí vlhkost vzduchu až 100 % pro terária, jaká potřebují například některé druhy chameleonů. S některými zvlhčovači vzduchu je dokonce možné simulovat ranní rosu v pouštních teráriích. Pro kontrolu vlhkosti vzduchu by měl být v teráriu nainstalován bezpodmínečně vlhkoměr. Tak budete schopní zachytit kolísání rychle i z venku.

Jako zvlhčovač vzduchu ve vašem teráriu nemusí sloužit nutně mlhovač, také vodopád může zvýšit vlhkost vzduchu ve vašem teráriu. Tato varianta představuje navíc pěkný dekorativní prvek. V našem sortimentu máme kromě zvlhčovačů vzduchu ještě mnoho dalších produktů, které dodají biotopu vašeho terária dostatečnou vlhkost.