Plastová terária

Filtrovat
<
Exo Terra

V této sekci našeho obchodu s teraristickým zbožím najdete výběr plastových terárií. Ať už chcete takovéto plastové terárium využívat jako víceúčelové nebo jej potřebujete jako příslušenství pro chov krmného hmyzu, naše plastová terária jsou velmi flexibilní a lze je využívat nejrůznějšími způsoby. Plastová terária jsou na základě jednodušší konstrukce podstatně levnější než skleněná nebo síťová terária a navíc lze s nimi snadněji manipulovat a snadněji je přepravovat.

Plastové terárium lze využít jako víceúčelové terárium. Toto využití plastového terária zahrnuje například přepravu plazů nebo prezentaci chovných zvířat na výstavách. Plastové terárium lze však ideálně využít i jako dočasnou karanténní stanici pro nemocná zvířata. Z tohoto hlediska je pozitivní, že plastové terárium se tak snadno čistí: Přece jen by se na něm neměly usazovat žádné viry či bakterie.

Dalším důležitým úkolem plastových terárií je uchovávání živých krmných živočichů: Hmyz, jako jsou cvrčci, lze například uchovávat ve vhodném plastovém teráriu čerstvé až týden. To je vhodné: Neboť krmení živou stravou je pro obyvatele terárií přirozenější.