Trixie Dog Activity Turn Around hračka pro psy

Varianta

349,00 Kč

349,00 Kč

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
  • Doprava zdarma u objednávek nad 999,00 Kč

  • Snadná a bezpečná platba

  • Bezplatné vrácení zboží

Popis

Hračka pro psy rozvíjející inteligenci


Chcete rozvíjet inteligenci svého psa hrou? Pak jste v Dog Activity Turn Around našli dokonalou hračku na rozvoj inteligence!

Hračka pro psy Dog Activity Turn Around – perfektní hračka pro psy rozvíjející inteligenci

Hračka pro psy Dog Activity Turn Around funguje jednoduše a geniálně. Nejprve naplňte modré nádobky oblíbenými pamlsky svého psa a hned se do toho můžete pustit. Jakmile váš pes pamlsky ucítí, pokusí se najít způsob, jak se k nim dostat. To se mu podaří jen tak, že modré nádobky otočí a pamlsky pak spadnou dolů.

Úspěšný pokus bude vašeho psa dále motivovat, aby si s hračkou pro psy Dog Activity Turn Around hrál i nadále a získal další odměnu.

Hračka pro rozvoj inteligence psů s mnoha tipy a vlastnostmi

Hračka pro psy Dog Activity Turn Around však dokáže víc: Různé typy otvorů na víčku vám umožní, abyste sami regulovali stupeň obtížnosti hry podle toho, jak rychle se váš pes učí. Tím napomáháte nejen rozvoji inteligence svého psa, ale posilujete i jeho výdrž.

A budete-li chtít výcvik svého psa upravit individuálně, najdete v přiloženém cvičném sešitě tipy, triky a nápady, díky nimž bude vašeho psa učení ještě více bavit.

Díky stabilní konstrukci nemá zábava žádné meze.

Hračka pro psy Dog Activity turn Around ...

  • rozvíjí inteligenci vašeho psa hrou.
  • je vyrobena z lakované umělé hmoty s podstavcem opatřeným gumovými nožkami chránícími proti uklouznutí. Na stojanu jsou připevněny 3 otočné nádobky, každá se 2 víčky. ... díky různým otvorům ve víku nabízí 2 stupně obtížnosti.
  • je vybavená 3 víčky s otvorem, vhodnými i do myčky, a cvičným sešitem pro optimalizaci výcviku.
  • Rozměry: 22 x 33 x 18 cm
  • Vyhovuje §18 německého zákona o ochraně zvířat

Číslo produktu
1000021116