ZooRoyal šťavnatá paštika, hovězí a játra

Varianta

15× 175 g
148,19 Kč / 1 kg
389,00 Kč

389,00 Kč

148,19 Kč / kg

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
  • Doprava zdarma u objednávek nad 999,00 Kč

  • Snadná a bezpečná platba

  • Bezplatné vrácení zboží

Popis

S produkty značky ZooRoyal se do misky dostává jen to nejlepší
Pro přípravu našeho krmiva pro psy ZooRoyal byly použity jen ty nejlepší ingredience. Naše kompletní krmivo a pamlsky pro psy se vyznačují maximální mírou tolerance a stravitelnosti. Všechny receptury jsou 100% vhodné pro daný druh zvířete. Sortiment společnosti ZooRoyal nabízí vhodné krmivo pro každého čtyřnohého přítele, zahrnuje různé druhy masa a zohledňuje nejrůznější potřeby psů. My v ZooRoyal chceme, aby se domácí zvířata cítila po všech stránkách příjemně. Díky naší paletě výrobků můžeme každému zvířátku poskytnout všechno, co potřebuje pro šťastný a zdravý život. U nás najdete jen to nejlepší – pro zvířata, jako je to vaše.

Udělejte svému psovi radost mokrým krmivem s vysokým obsahem vitaminů. ZooRoyal šťavnatá paštika, hovězí a játra je to nejlepší krmivo. Lahodné hovězí rozbuší srdce vašeho mazlíčka. Krmivo doporučené pro psy všech velikostí je speciálně přizpůsobené potřebám dospělých psů. Prebiotické složky mohou kladně ovlivnit zdravé zažívání. Přidané vitamíny mohou posílit imunitní systém a obranyschopnost vašeho psa a tím přispět k jeho zdraví. Antioxidační účinek vitamínu E je účinný při boji s volnými radikály. Biotin může přispět k růstu silných chlupů, drápů a krásné srsti. Vědomě navíc nejsou přidány žádné obiloviny, aromatické látky ani konzervanty.

Podrobnosti produktu:

  • Vyvinuto ve spolupráci se zvěrolékaři
  • bez přídavku obilovin
  • Bez barviv
  • Bez umělých aromat
  • bez přidaného cukru
  • S biotinem a zinkem pro podporu kůže a srsti
  • S kvasnicemi a vitaminem E na podporu imunitního systému

Číslo produktu
1000079082

Složení:

maso a vedlejší produkty živočišného původu (67 %*, z toho 26 % hovězí, 4 % játra), minerální látky, vedlejší produkty rostlinného původu (inulin), oleje a tuky, 0,1 % droždí (beta-glukany).
* 21 % svalovina

Doplňkové látky:

Nutriční fyziologické přídatné látky / kg: vitamin D3 250 IU, vitamin E 100 mg, zinek (jako síran zinečnatý, monohydrát) 35 mg, mangan (jako síran manganatý, monohydrát) 2,2 mg, jód (jako jodát vápenatý, bezvodý) 0,45 mg, měď (chelát mědi aminokyselin hydrát) 1,5 mg, biotin 150 µg
Technologické přídatné látky / kg: dusitan sodný 14 mg

Analytické složky:

hrubá bílkovina 10,8 %, obsah tuku 6,6 %, hrubý popel 2 %, hrubá vláknina 0,6 %, vlhkost 78,5 %

Tělesná hmotnost denní dávka
velmi malá plemena (cca 2 kg) 150–170 g
velmi malá plemena (cca 4 kg) 260–280 g
malá plemena (cca 10 kg) 510–570 g
středně velká plemena (cca 20 kg) 870–960 g

Údaje slouží jako orientační hodnoty. Individuální potřeba se liší podle věku, plemene, životních podmínek a aktivity zvířete. Denní dávku rozdělte minimálně do 2 porcí a podávejte při pokojové teplotě. Dodatečné podávání pamlsků by mělo být zohledněno v denní dávce krmiva. Zajistěte neustálý přísun dostatečného množství čerstvé pitné vody.