

sleva
125 Kč

Přihlaste se k odběru a získejte slevu 125 Kč*!
*Sleva 8 % s kódem produkty_8 platí na vybrané produkty na této akční stránce. Akce platí od 28.09.2026 do 03.01.2027 nebo vyprodání zásob. U každé objednávky lze uplatnit pouze jeden kód.

869 Kč
12,50 kg ( 70 Kč / 1 kg )

839 Kč
12,50 kg ( 68 Kč / 1 kg )

629 Kč
3,00 kg ( 210 Kč / 1 kg )

2 119 Kč
5,00 kg ( 424 Kč / 1 kg )

299 Kč
0,50 kg ( 598 Kč / 1 kg )

899 Kč
4,92 kg ( 183 Kč / 1 kg )

1 669 Kč
12,00 kg ( 140 Kč / 1 kg )

549 Kč
4,80 kg ( 115 Kč / 1 kg )

719 Kč
4,80 kg ( 150 Kč / 1 kg )

179 Kč
0,15 kg ( 1 194 Kč / 1 kg )

529 Kč
2,40 kg ( 221 Kč / 1 kg )

1 659 Kč
15,00 kg ( 111 Kč / 1 kg )

649 Kč
2,50 kg ( 260 Kč / 1 kg )

175 Kč
0,15 kg ( 1 167 Kč / 1 kg )

609 Kč
2,50 kg ( 244 Kč / 1 kg )

899 Kč
4,80 kg ( 188 Kč / 1 kg )

3 439 Kč
30,00 kg ( 115 Kč / 1 kg )

1 029 Kč
4,80 kg ( 215 Kč / 1 kg )

359 Kč
2,40 kg ( 150 Kč / 1 kg )

639 Kč
2,40 kg ( 267 Kč / 1 kg )

739 Kč
4,80 kg ( 154 Kč / 1 kg )

529 Kč
2,50 kg ( 212 Kč / 1 kg )

149 Kč
0,20 kg ( 745 Kč / 1 kg )

499 Kč
4,00 kg ( 125 Kč / 1 kg )