Doplňkové krmivo pro kočky

Znáte už naše ZooRoyal značky?

Doplňkové krmivo a vitamíny pro kočky

Filtrovat
<
animonda Carny
beaphar
Catit
cdVet
Edgard & Cooper
Gimcat
Gourmet
Granatapet
Kattovit
Leonardo
Lucky Lou
Miamor
Pets Nature
Royal Canin
Schesir
Drůbeží
Hovězí
Kachna
Kuřecí
Losos
Ryba
krevety
tuna
Hund
Katze
Dospělý
Kotě
Senior
Vše
100% vyrobeno v Německu
Bez aromatických látek
Bez barviv
Bez cukru
Bez konzervačních prostředků
Bez laktózy
Bez lepku
Bez přidaného cukru
Bez přídavku aromat
Bez sóji
Bez umělých aromat
Bez umělých zvýrazňovačů chuti
Bio
Biotin
Bohaté na bílkoviny
Citlivý
Monoprotein
Přírodní
S omega 3 a 6 mastnými kyselinami
S vitaminem D3
S vitaminem E
Taurin
Vegetariánský
Vitalita a vitaminy
Vysoký podíl masa
Vyvinuto ve spolupráci se zvěrolékaři
Vyvážený poměr vápníku a fosforu
bez přidané pšenice
bez přídavku obilovin
ohne Gentechnik
von Tierärzten geprüft
Alergici
Citlivé zažívání
Imunitní a obranný systém
Kůže a srst
Ledviny
Látková výměna
Mléko pro štěňata
Podporující trávení
Proti chomáčům ze srsti
Proti ledvinovým kamenům
Protistresové
Sport a aktivita
Srdce a krevní oběh
Těhotenství a odchov
Vysoká akceptace
citlivosti
Žaludek a trávení

Při zajištění pohody vaší kočky je strava podstatnou součástí. Základní krmivo ve formě konzerv a kapsiček nebo granulí pro kočky často nestačí k tomu, aby byla kočka zásobena všemi životně důležitými živinami. Základní krmivo pro kočky sice poskytne spoustu vitamínů a minerálů, přesto jsou kočky často odkázány na doplňkové krmivo. Protože v dnešní době stále více koček trpí nedostatečnou výživou. V mimořádném případě to může vést až k závažným onemocněním. Aby kočka opravdu dostávala všechny potřebné živiny, má proto smysl používat výživové doplňky stravy pro kočky.

Optimální doplněk

Obzvlášť u koček domácích je doplňkové krmivo nepostradatelné. Jelikož nemají – kromě poskytování krmivových doplňků – jinou možnost přijímat rostlinné látky, které jim mohou pomoci při trávení a vylučování požitých chlupů. Tráva pro kočky – například Gimpet Soft Grass – se jako krmivový doplněk aktivně stará o blaho vaší kočky. Kočičí tráva prospěje zejména trávícímu traktu vaší kočky a její imunitě. V našem eshopu zakoupíte semena trávy pro kočky s rychlým klíčením, takže si kočičí trávu snadno vypěstujete v pohodlí domova.

Harmonizujte doplňkové krmivo přesně pro koťata, dospělé kočky nebo seniory a ujistěte se, že vaše kočky tak získají optimální stravu. Oblíbené je speciální bezlaktózové mléko pro kočky. Například sušené mléko pro kočky Royal Canin Babycat Milk je kvalitní mléčný prášek, přizpůsobený potřebám koťat a mladých koček. Mléko pro kočky bez laktózy je dobře stravitelné a podpoří denní příjem tekutin, takže je vhodné i jako pamlsek pro dospělé kočky. Pro doplnění optimálního denního příjmu tekutin skvěle poslouží také vývar pro kočky.

Dalším vhodným doplňkem stravy je vitamínová pasta pro kočky. V naší nabídce najdete pastu pro kočky, které trpí problémy s kůží, multivitamínovou pastu pro kočky na podporu trávení a posílení imunity. Speciální pastu pro uvolnění kočky ve vypjatých situacích zase oceníte například při návštěvě veterináře.

Renomovaní výrobci

Ať už jako pamlsky, vločky, v tekuté formě nebo jako tablety, doplňkové krmivo aktivně posiluje zdraví vaší kočky. Živiny, jako je slad, minerály, taurin, bílkoviny a mnoho dalších, dodávají kočce vše, co potřebuje ke zdravému a spokojenému životu. Bez ohledu na to, zda se jedná o posílení imunitního systému, stimulaci chutě k jídlu, péči o zuby kočky nebo odstranění chomáčů chlupů – ve velkém kočičím sortimentu ZooRoyal naleznete ten správný produkt přesně pro vaši kočku. Rozmanitost doplňkového krmiva je u ZooRoyal obzvlášť veliká. Profitujte ze jmen četných renomovaných výrobců doplňků stravy pro kočky jako Animonda, Granatapet, Miamor, Royal Canin a mnoha dalších. Dodejte vaší kočce vše, co potřebuje k aktivnímu a vitálnímu životu – pro zdravý život koček!