Podložky pod misku

Vlastnosti
Značky
  •  
Trixie Patchwork Cat podložka pod misku, 44 x 28 cm, šedá
Trixie Patchwork Cat podložka pod misku, 44 x 28 cm, šedá
59,00 Kč
Trixie Patchwork Cat podložka pod misku, 44 x 28 cm, šedá
Trixie Zentangle podložka pod misku, 44 x 28, bílá/černá
Trixie Zentangle podložka pod misku, 44 x 28, bílá/černá
59,00 Kč
Trixie Zentangle podložka pod misku, 44 x 28, bílá/černá
Podložka pod misku Trixie z přírodního kaučuku, 45 x 25 cm
Podložka pod misku Trixie z přírodního kaučuku, 45 x 25 cm
159,00 Kč
Podložka pod misku Trixie z přírodního kaučuku, 45 x 25 cm

Čím se vyznačuje podložka pod misku pro kočky?

Podložky pod misku pro kočky jsou většinou vyrobené z robustního materiálu, např. přírodní gumy, plastu nebo silikonu, a jsou vodotěsné. Přesvědčí vás nejen jejich snadné čištění, ale i další pozitivní vlastnosti:

  • vhodné do myčky na nádobí
  • nenáročné na údržbu
  • protiskluzová úprava
  • antimikrobiální
  • individuální velikosti a tvary

V závislosti na modelu je podložka pod misku pro kočky opatřená několikacentimetrovým okrajem, který mimo jiné zabraňuje posunutí misky na krmivo mimo podložku. Do obytného prostoru se tak nedostanou drobky ani granule.

Podložka pod misku pro kočky chrání vaši podlahu spolehlivě před znečištěním. Zbytky od jídla a vody nelze vždy okamžitě odstranit, což má za následek nepěkné okraje a skvrny. Zejména odolné vápenné skvrny se odstraňují z misky s vodou jen těžko. S podložkou pod misku můžete jejich vzniku spolehlivě zabránit.

Hranatá nebo kulatá – hlavní věc hygienicky nezávadná

Na podložce pod misku pro kočky najdou pohodlně místo jak miska na krmivo, tak i miska na vodu. Běžné obdélníkové modely mají přibližně rozměry 40 cm × 30 cm – některé varianty jsou však také větší. Kromě hranatých modelů nabízíme rovněž kulaté nebo oválné varianty. Ať už zanechá skvrny jakékoliv krmivo – pro podložku žádný problém. Granule pro kočky můžete bez problémů zase nasypat do misky nebo uklidit. Konzervy a kapsičky nebo BARF pro kočky můžete setřít vlhkým hadříkem.

Náš tip: Umyjte podložku pod misku čas od času v myčce na nádobí. Tak nebudou mít bakterie žádnou šanci.

I fontána najde na podložce své stabilní místo. Pije-li vaše kočička po vydatných doušcích chladnou vodu, zůstane vaše podlaha suchá.

Podložka pod misku pro kočky: praktická s příjemným vzhledem

Vaší kočce je pravděpodobně lhostejné, jak podložka pod misku vypadá. Díky rozmanité nabídce si však můžete vybrat podložku, která se bude hodit k vašemu zařízení. Kromě různých materiálů naleznete příslušenství v rozličných barvách se vzorkem nebo bez, jednobarevné nebo vícebarevné. Praktická je zejména průhledná podložka pod misky pro kočky, protože je nenápadná a hodí se každého prostoru.

Na co byste neměli při výběru podložky pod misku zapomenout?

Aby si mohla vaše kočka své krmivo bezpečně vychutnat, je nutné myslet při výběru podložky na několik věcí. Jedná-li se o podložku pod misku pro kočky z umělých vláken, měla by být taková podložka pro zvířata zdravotně nezávadná. Podložka by neměla mít ostré rohy a hrany, aby se vaše sametová tlapka nezranila.

Aby bylo místo, na kterém podáváte krmení, hygienicky nezávadné, je nutné, aby se dala podložka dobře čistit. To není problém v případě hladkých ploch – jsou-li však součástí vzory, nopky nebo stojánky na misky na krmení, měli byste věnovat čištění zvýšenou pozornost. Neboť zde se mohou rychle nashromáždit zbytky jídla a bakterie. Mimořádně důležité je, aby měla podložka pod misku protiskluzovou úpravu. Kočky jsou nezřídka iritované tím, že jim miska při žrádle popojíždí a místu s krmením se začnou vyhýbat.

Jednoduché, ale praktické – s podložkou pod misku je místo pro krmení nejlépe chráněno

Jak vidíte, je podložka pod misku pro kočky malým, ale důležitým pomocníkem pro všední den. Nejenže se může vaše sametová tlapka dosytosti nažrat, s podložkou zůstane vaše podlaha krásně čistá a ušetří vám úklid. Navíc je nejen praktická, ale propůjčuje místu krmení vaší kočičky přiměřený vzhled. Spojte krmení se zábavou!