Podložky pod misku pro kočku

Filtrovat
<
Trixie
ZooRoyal
černá
šedá
Guma
Plast
Protiskluzová vrstva
hygienický
Protiskluzové
Vhodné do myčky
testováno na škodlivé látky

Podložka pod kočičí misku

Pokud jde o krmivo, sametová tlapka se stává dravcem: nezřídka se stává, že je krmivo rozsypané po celé podlaze - zejména pokud krmíte více koček nebo se koťata nemohou dočkat, až se miska naplní. V závislosti na tom, jak divoce krmení probíhá, se zbytky jídla nebo cákance vody mohou dostat i na zeď. Pomoci může podložka pod misku pro kočky: Připravili jsme pro vás malý přehled modelů, abyste v budoucnu museli uklízet pouze podložku, a ne podlahu.

Čím se vyznačuje podložka pod misku pro kočky?

Podložky pod misku pro kočky jsou většinou vyrobené z robustního materiálu, např. přírodní gumy, plastu nebo silikonu, a jsou vodotěsné. Přesvědčí vás nejen jejich snadné čištění, ale i další pozitivní vlastnosti:

  • vhodné do myčky na nádobí,
  • nenáročné na údržbu,
  • protiskluzová úprava,
  • antimikrobiální,
  • individuální velikosti a tvary.

V závislosti na modelu je podložka pod misku pro kočky opatřená několika centimetrovým okrajem, který mimo jiné zabraňuje posunutí misky na krmivo mimo podložku. Do obytného prostoru se tak nedostanou drobky ani kočičí granule.

Podložka pod misku pro kočku chrání vaši podlahu spolehlivě před znečištěním. Zbytky od jídla a vody nelze vždy okamžitě odstranit, což má za následek nepěkné okraje a skvrny. Zejména odolné vápenné skvrny se odstraňují z misky s vodou jen těžko. S podložkou pod misku můžete jejich vzniku spolehlivě zabránit.

Hranatá nebo kulatá – hlavní věc hygienicky nezávadná

Na podložce pod misku pro kočky najdou pohodlně místo jak miska na krmivo, tak i miska na vodu. Běžné obdélníkové modely mají přibližně rozměry 40 cm × 30 cm – některé varianty jsou však také větší. Kromě hranatých modelů nabízíme rovněž kulaté nebo oválné varianty. Ať už zanechá skvrny jakékoliv krmivo – pro podložku žádný problém. Granule pro kočky můžete bez problémů zase nasypat do misky nebo uklidit. Kočičí konzervy a kapsičky nebo BARF pro kočky můžete setřít vlhkým hadříkem.

Náš tip: Umyjte podložku pod misku čas od času v myčce na nádobí. Tak nebudou mít bakterie žádnou šanci.

I fontána najde na podložce své stabilní místo. Pije-li vaše kočička po vydatných doušcích chladnou vodu, zůstane vaše podlaha suchá.

Podložka pod misku pro kočky: praktická s příjemným vzhledem

Vaší kočce je pravděpodobně lhostejné, jak podložka pod misku vypadá. Díky rozmanité nabídce si však můžete vybrat podložku, která se bude hodit k vašemu zařízení. Kromě různých materiálů naleznete příslušenství v rozličných barvách se vzorkem nebo bez, jednobarevné nebo vícebarevné. Praktická je zejména průhledná podložka pod misky pro kočky, protože je nenápadná a hodí se každého prostoru.

Na co byste neměli při výběru podložky pod misku zapomenout?

Aby si mohla vaše kočka své krmivo bezpečně vychutnat, je nutné myslet při výběru podložky pod misky na několik věcí. Jedná-li se o podložku pod misku pro kočky z umělých vláken, měla by být taková podložka pod kočičí misky pro zvířata zdravotně nezávadná. Podložka pod misku na krmivo by neměla mít ostré rohy a hrany, aby se vaše sametová tlapka nezranila.

Aby bylo místo, na kterém podáváte krmení, hygienicky nezávadné, je nutné, aby se dala podložka dobře čistit. To není problém v případě hladkých ploch – jsou-li však součástí vzory, nopky nebo stojánky na misky na krmení, měli byste věnovat čištění zvýšenou pozornost. Neboť zde se mohou rychle nashromáždit zbytky jídla a bakterie. Mimořádně důležité je, aby měla podložka pod misku protiskluzovou úpravu. Kočky jsou nezřídka iritované tím, že jim miska při žrádle popojíždí a místu s krmením se začnou vyhýbat.

Jednoduché, ale praktické – s podložkou pod misku je místo pro krmení nejlépe chráněno

Jak vidíte, je podložka pod misku pro kočky malým, ale důležitým pomocníkem pro všední den. Nejenže se může vaše sametová tlapka dosytosti nažrat, s podložkou zůstane vaše podlaha krásně čistá a ušetří vám úklid. Navíc je nejen praktická, ale propůjčuje místu krmení vaší kočičky přiměřený vzhled. Spojte krmení se zábavou!

Podložka pod misku se hodí nejen pro udržení čistoty pod miskou na vodu nebo krmivo, určitě jí také využijete k automatickému krmítku pro kočky, nebo kočičí fontáně. Na našem e-shopu si v sortimentu misek a příslušenství rozhodně vyberete to pravé.