Obojky a přívěsky na obojek pro kočky

Filtrovat
<
SureFlap
Trixie
weenect
bílá
fialová
modrá
růžová
černá
červená
Choker
Klasické vodítko
Postroj
vlečný vůz
S detekcí čipem
Zapínací spona
für kleine Katzen geeignet
mit Steuerung
vhodné pro velké kočky
Reflexní
nastavitelný

Obojky pro kočky a přívěsky s adresou a telefonním číslem

Pokud s tím začnete dostatečně brzy, můžete kočky často bez problémů přivyknout na obojek pro kočky a vodítko nebo postroj. To je pro kočku velmi prospěšné, protože jí tak dopřejete určitou volnost i v krajině se zvýšenou dopravou nebo v cizím prostředí. Abyste pro každého tygříka mohli najít správný obojek pro kočky nebo postroj, nabízíme zde velký výběr různých modelů. Také vodítka máme v sortimentu s různými tloušťkami a délkami. Na výběr jsou četné různé barevné varianty, najdete tu také roztomilé obojky pro kočky se šátky. Nabízíme samozřejmě také sady obojku pro kočky a vodítka nebo postroje a vodítka.

Vedeme však nejen obojky pro kočky, postroje a vodítka s různými designy; tyto výrobky mají také různé funkce: Reflexní obojek pro kočky, které volně chodí venku také v noci. Obojky proti blechám chrání před nežádoucími parazity a jsou často koncipovány tak, že se při silném tahu rozepnou: kočka tak nemůže uvíznout a zranit se.

Postroj pro kočky

Postroj pro kotě a nebo velké kočky nahrazuje obojek. Nastavitelné popruhy s přezkami jsou pro kočku pohodlnější. Postroj pro kočky do auta slouží k bezpečné přepravě kočky v autě. Kočka by ale vždy měla být i v přepravním boxu pro kočky. Na vycházky mimo běžný revir kočky je vhodné zvolit reflexní postroj pro kočky, který je výrobci nabízen v různobarevném provedení.

Kočičí obojek

Obojky pro kočky jsou nabízeny výrobci v mnoha provedeních. Pro nejmenší je speciální obojek pro koťata. Pro zabránění útěku kočky z pozemku lze použít elektrický obojek pro kočky a při útěku zase oceníme obojek s GPS pro kočky. Pro zklidnění stresovaného zvířete můžete použít feromonový obojek pro kočky a pokud neváháte utratit nějakou tu korunu navíc, můžete si vybrat kožené luxusní obojky pro kočky.

GPS obojek pro kočky

Obojek pro kočky s GPS předává majiteli kočky do aplikace v PC nebo mobilu informace o pohybu kočky. V případě, že se s kočkou při jejích toulkách něco staně má majitel velkou šanci rychle najít zraněné zvíře a dopravit jej na veterinu.

Obojek pro kočky beaphar

Zajímavý doplňkem je Beaphar obojek pro kočky. Uklidňující feromony pomáhají kočce se zvládáním stresových a nezvyklých situací. Takový antistresový obojek pro kočky můžete využít při cestě k veterináři nebo zvládání soužití s další kočkou v domácnosti.

Přívěšek na obojek

Obojky pro kočky s přívěskem s adresou jsou praktické. Kočku, která se zaběhla, tak lze vrátit majiteli. Existuje ale i přívěsek na obojek se jménem kočky a pro bezpečnost své kočky můžete pořídit svítící přívěsek na obojek. Pokud se vám kočka zatoulá je dobré zanechat případnému nálezci nějaký kontakt. K tomu slouží obojek s telefonním číslem a případně přívěskem s dalšími kontakty.

Vodítko pro kočku

Neodlučitelným doplňkem k obojku a postroji pro kočky je vodítko na kočku. V naší nabídce máme různá vodítka pro kočky, ze kterých si  určitě vyberete.