Hračky pro psy

Filtrovat
<
Aumüller
Beco
Beeztees
Bomber
Chewies
Chuckit!
D&D
DUVO+
Europet Bernina
Hunter
iEnergy
JW
Karlie
Kerbl
KONG
Nina Ottosson
Nylabone
Petlando
Petstages
Scruffs
Skinneeez
Trixie
Wolters Cat&Dog
ZooRoyal
ZooRoyal Schatzkiste
antracit
benzín modrá
béžová
bílá
fialová
hnědá
modrá
oranžová
pestrá
přírodní
růžová
růžová
tyrkysová
zelená
černá
červená
šedá
žlutá
Hundepool
Krycí psi
Psi polštář
Vnitřní lůžka
Bavlna
Flís
Guma
Konopí
Neoprén
Nylon
Plast
Plyš
Polyester
Pravé dřevo
Přírodní kaučuk
Síťovina
L
M
S
XL
XS
Nabíjení přes USB
Protiskluzová vrstva
S LED osvětlením
S akustickým signálem
S hračkou
S miskou
chlazení
lze plnit občerstvením
s lanem
světelný / reflexní
vhodné pro velké psy
Likvidace zvláště šetrná k životnímu prostředí
Lze ji naplnit pamlsky
Odolný proti stříkající vodě
Plovoucí
Protiskluzové
Reflexní
Robustní a odolné
S vůní
Tiché
Vhodné do myčky
Z přírodní surovin
Zářivé
recyklovat
testováno na škodlivé látky

Hračky pro psy pro dobrou náladu - hra a vzrušení v každodenním životě psa

Kdo by to nezažil: jakmile vezmete do ruky oblíbenou hračku vašeho psa, už ho nic nezastaví. Chlupáč vyskočí z pelíšku a vzrušeně pobíhá po bytě. Psí hračka dává signály: Teď se děje něco výjimečného. Ale ne každá hračka vašeho psa přesvědčí. Přečtěte si, jak můžete svému mazlíčkovi udělat skutečnou radost správnou hračkou pro psy.

Proč si psi hrají a co s tím mají společného hračky pro psy?

U mladých zvířat patří hry k dospívání. I když ve volné přírodě jsou výrazné hry u dospělých zvířat jen zřídka k vidění, dospělým psům sklon k hrám díky šlechtění zůstal. Odborníci přitom rozlišují mezi nesociální hrou s hračkami pro psy a sociální hrou se svými psími kamarády. Nesociální hry by mohly souviset s loveckým pudem psa.

Hry obecně podporují sociální solidaritu a posilují pouto mezi psem a člověkem. Hry s paničkou a páníčkem snižují u psa hladinu stresu. Hračky pro malé i velké psy však dokážou ještě více:

  • pestrost a ukrácení dlouhé chvíle,
  • výcvik psa a práce hlavou,
  • sportování psa,
  • podpora zdraví,
  • podporuje přirozené chování.

Váš mazlíček vnímá společný čas trávený hrami jako velkou odměnu, protože se intenzivně zabýváte jím a jeho potřebami.

Hrají si psi s hračkami pro psy v každém věku?

Štěňata si se svými hračkami pro psy zpravidla hrají častěji a intenzivněji než dospělí psi, ale k hraní se nechají strhnout i starší ročníky. Přesto se i mezi chlupatými mazlíčky najdou skuteční odpůrci her, kteří nejsou nadšení z míčků nebo dokonce z dalších partnerů pro hry. Jak vyhraněný je sklon k hraní si, závisí na různých faktorech, například na rase, charakteru a fázi utváření.

Lovečtí psi jsou na rozdíl od pasteveckých psů podstatně hravější. Váš pes se také v období, kdy byl štěnětem, možná nikdy neučil lovit hračky, jako například míček pro psy. V takovém případě můžete vyzkoušet různé varianty a věnovat tomu velkou pozornost. Jak zajistíte, aby byly hračky pro psy pro vašeho mazlíčka zajímavé.

Jaké druhy hraček pro psy existují?

Pro každou zálibu jsou k dispozici správné psí hračky, které se používají také při různých druzích sportu jako agility nebo k výchově:

Bez ohledu na to, pro jaké hračky pro psy se rozhodnete, měly by mít tyto psí hračky co nejvíce robustní a vůči slinám odolné zpracování. Drobné díly, které se uvolní při žvýkání a trhání, může pes spolknout. Naši chlupatí mazlíčci rádi „rozsápají“ zejména plyšové hračky, z nichž se uvolní plastové prvky nebo vycpávka. V našem e-shopu najdete v nabídce odolné a pevné hračky pro psy, nebo také nerozkousatelné hračky pro psy.

Také nejoblíbenější tenisové míčky představují bezpečnostní riziko, protože poškozují povrch struktury zubů. Použijte raději speciální míčky pro psy. Dřevěné hračky pro psy by měly mít vždy hladký a tvrdý povrch, aby se neuvolňovaly žádné třísky. Měli byste také mít přehled o použitých lacích a barvách.

Jak vybrat vhodné hračky pro psa?

Vlastně vůbec není těžké vybrat pro vašeho mazlíčka vhodné kvalitní hračky pro psy, protože vašeho pejska znáte nejlépe. Je důležité, aby se hračka a pes k sobě hodili: Hračky pro velké psy by velikostně měly odpovídat velikosti psa, např. ovčácký pes by měl dostat adekvátně velký a robustní produkt, aby ho v zápalu hry nespolkl. Hračky pro malé psy zase musí být adekvátně malé a tvrdé, např. malý maltézáček s drobnou tlamičkou nesmí být přetěžován příliš velkými hračkami pro psy.

Při výběru hrají roli věk a chrup:

  • do 3 měsíců: rostou mléčné zuby – měkká guma nebo plyš;
  • 3 až 9 měsíců: štěněti se prořezávají druhé zuby – vyhněte se hračkám z tvrdé gumy, nabízejte dentální hračky;
  • od 10 měsíců: prořezávání zubů je dokončeno – hračky z tvrdé gumy;
  • od 7 let: žvýkací svaly slábnou – měkké dentální hračky.

Obzvláště oblíbené jsou produkty, které lze naplnit granulemi pro psy nebo pamlsky pro psy. Můžete tak skvěle spojit výchovu se zábavou. Další oblíbené jsou nezničitelné hračky pro psy, které jsou z odolného materiálu a déle vydrží.

Správné používání hraček pro psy

Odborníci doporučují používat hračky pro psy vědomě a v rozumné míře. Hračka pro psy má vašemu mazlíčkovi signalizovat, že si na něj uděláte čas a bude se dít něco zvláštního. Leží-li psí hračka neustále v pelíšku pro psy nebo v přepravce pro psy, bude se pejsek rychle nudit. Svému chlupáčkovi byste také neměli nabízet příliš velký výběr, protože bude rychle přetížený.

Samozřejmě existují také hračky pro psy na zabavení, s nimiž se mohou psi samostatně zaměstnat ve vaší nepřítomnosti ve svém pelíšku pro psy. Maketa naplněná granulemi nebo interaktivní hračka pro psa s pamlsky usnadní odloučení.

Jednoduché hračky pro psy – kreativní hlavy jsou žádané

Pomocí hraček můžete do každodenního života psa přinést napínavou zábavu. Můžete být přitom kreativní a poohlédnout se v našem velkém sortimentu po správných hračkách pro psy. S novou „pískací hračkou“ v ruce vymámíte z vašeho miláčka veselé vrtění ocasem a dokonce ho navnadíte, aby vstoupil do své přepravky kvůli cestě k veterináři. Při výběru psích hraček dbejte na to, aby byly kvalitní a odpovídaly potřebám vašeho psa. V naší nabídce naleznete kvalitní hračky v různých cenových relacích, od těch dražších až po levné hračky pro psy, které vašemu psovi udělají stejně velkou radost.