Podložky pod misku pro psa

Filtrovat
<
Hunter
Trixie
Wolters Cat&Dog
ZooRoyal
transparentní
černý
béžová
průhledná
šedá
Podložka na lízání a krmení
podložní rohože
Plast
Přírodní kaučuk
M
S
Protiskluzová vrstva
hygienický
Nerezové
Protiskluzové
Vhodné do myčky
testováno na škodlivé látky

Podložky pod psí misky pro snadnější úklid

Ať už máte doma malé štěně nebo s vámi váš pes žije již několik let, existují určité produkty pro domácí mazlíčky, které vám zkrátka usnadní život. Spousta majitelů psů určitě velmi dobře zná nepořádek, který po sobě pes zanechá poté, co se nakrmí ze svých misek. Jedná se především o granule pro psy na podlaze, rozlitou vodu a výjimkou nejsou ani rozházené psí misky. Jedním takovým účinným doplňkem, který vám pomůže udržet pořádek, je praktická podložka pod psí misky na krmivo.

Důvody, proč byste měli mít doma podložku pod psí misku

Existuje mnoho důvodů, proč používat podložku pod misku na krmivo pro vašeho čtyřnohého kamaráda. Ty nejdůležitější výhody jsme pro vás shrnuli v následujících bodech.

Pomohou vám udržet pořádek

Také si váš pes rád viditelně vychutnává jídlo? Má v něm často zanořený celý čumák a rozhazuje vše kolem misek na žrádlo? Pokud ano, tak se určitě setkáváte s problémem různých zbytků, které zůstanou na podlaze.

Ať už se jedná o masité mokré krmivo pro psy, suché granule nebo čistou vodu, podložka pod psí misku zachytí veškerý nepořádek. Vám pak stačí podložku vyčistit a opět vrátit na místo. Jednoduše se tak vyhnete zametání, luxování, vytírání a další údržbě podlahy, která se mimo jiné může postupně ničit.

Granule a další krmivo zůstane na jednom místě

Ať už zvolíte jakékoliv misky na žrádlo, někteří psi jsou zkrátka odhodláni rozházet krmivo po celém bytě. Týká se to i vašeho mazlíčka? Pokud ano, doporučujeme zvolit podložku pod misky pro psa, která tomu zabrání díky svému vysokému okraji. Jídlo vašeho psa tak nechtěně nesklouzne pod lednici nebo se nebude válet uprostřed místnosti.

Misky na žrádlo se nehýbou

Misky na žrádlo mohou po podlaze klouzat a vašemu psovi znepříjemňovat krmení. Ovšem někdy mohou psi s miskou naschvál hýbat a ze samotného krmení si udělat zábavu. V naší nabídce najdete podložky pod misky pro psy, které zajistí, aby misky v rámci krmení zůstaly pevně na jednom místě. Jedná se zejména o podložky protiskluzové a vyrobené ze silikonu. Také vyšší okraje podložky mohou zabránit nechtěnému cestování misky po bytě.

Mohou chránit vaši podlahu před poškozením

Podložky pod misky pro psy pomohou chránit vaši podlahu před poškrábáním a poškozením vodou. Kousky vlhkého jídla se také mohou jednoduše nalepit na podlahu a postupně tak způsobovat poničení podlahy.

Správný výběr podložky pod misku na krmivo

Při výběru podložky pod psí misku je nezbytné brát v úvahu několik důležitých faktorů. Měla by být především vyrobena z kvalitního materiálu, dostatečně velká, odolná a měla by se snadno čistit. Velkou výhodou je také protiskluzový materiál, voděodolnost a vyšší okraje podložky. V našich chovatelských potřebách pro psy najdete také oblíbené automatické krmítko pro psy a psí fontánu, pod které se vám podložka bude také hodit.