Bundy a kabátky pro psy

Vlastnosti
Značky
  •  
  •  
Trixie Orléans pláštěnka pro psy, černá
Trixie Orléans pláštěnka pro psy, černá S 35cm
Jsou k dispozici varianty
199,00 Kč
Trixie Orléans pláštěnka pro psy, černá
GF Pet Scout svetr, oranžový
GF Pet Scout svetr, oranžový XS
Jsou k dispozici varianty
499,00 Kč
GF Pet Scout svetr, oranžový

Především v době střídání ročních období je počasí často vlhké a studené. V tomto chladném počasí trpí často především psi s krátkýma nohama nebo tenkou srstí. Aby se váš pes mohl radovat z pohybu i za nepříznivého počasí na čerstvém vzduchu, nabízíme různé oblečky pro psy – na míru podle velikosti a tvaru těla vašeho psa. Nezáleží na tom, zda se jedná o vodovzdornou vestu, kabátek nebo módní doplněk: U nás najdete zaručeně to pravé.

Aby se váš krátkosrstý nebo krátkonohý kamarád na procházce v chladných a vlhkých dnech nenachladil, měl by být chráněn vhodnou pláštěnkou pro psy. V našem obchodě najdete různé pláštěnky, které chrání vašeho kamaráda před větrem a povětrnostními podmínkami. Takovou pláštěnku najdete u nás v různých provedeních a velikostech, abyste si mohli také pro svého mazlíčka vybrat vhodnou pláštěnku. S praktickým oblečkem pro psy bude váš čtyřnohý miláček v suchu a zdravý a váš byt zůstane i pro skončení procházky čistý.

U nás najdete nejen běžné pláštěnky pro psy, které chrání vašeho psa před špatnými povětrnostními podmínkami, ale také například modely pláštěnek, které splňují i vysoké požadavky na vzhled.