Bundy, svetry a kabátky pro psy

Filtrovat
<
iEnergy
Petlando
rukka pets
Trixie
Wolters Cat&Dog
antracit
hnědá
růžová
zelená
černá
červená
šedá
Kabát
Ručník
Flís
Nylon
Polyester
L
M
S
XL
XS
s izolací
světelný / reflexní
voděodolný
zahřívání
Reflexní
Voděodolný
podšívka
recyklovat
testováno na škodlivé látky

Bundy pro psy, svetry pro psy a kabátky pro psy

Především v době střídání ročních období je počasí často vlhké a studené. V tomto chladném počasí trpí často především psi s krátkýma nohama nebo tenkou srstí. Aby se váš pes mohl radovat z pohybu i za nepříznivého počasí na čerstvém vzduchu, nabízíme různé oblečky pro psy – na míru podle velikosti a tvaru těla vašeho psa. Nezáleží na tom, zda se jedná o vodovzdornou vestu, kabátek nebo módní doplněk: U nás najdete zaručeně to pravé.

V nabídce našeho e-shopu pro psí chlupáče máme například:

  • oblečky pro psy na zimu - nepromokavá bunda pro psa, softshell bunda pro psy, zimní bundy pro psy;
  • pletený svetr pro psa v různých velikostech a designech - svetry pro malé psy, svetry pro velké psy, vánoční svetr pro psa.

Pokud vybíráte svetr pro psy, psí oblečky na zimu, nebo bundy pro psy na zimu, je potřeba psa nejdříve změřit, abyste mu mohli vybrat správnou velikost. Například pletené svetry pro psy jsou v nabídce v těchto velikostech:

  • svetr pro psa 45 cm,
  • svetr pro psa 50cm,
  • svetr pro psa 60 cm.

Centimetry značí délku, jak dlouhá by bunda pro psy, nebo psí svetr měly být - od kohoutku psa po jeho ocas. Každá psí bunda nebo svetr mají různý střih, takže i udávané centimetry nemusí být jednoznačně od kohoutku po ocas, proto je potřeba zkontrolovat číslování konkrétního produktu.

Aby se váš krátkosrstý nebo krátkonohý kamarád na procházce v chladných a vlhkých dnech nenachladil, měl by být chráněn vhodnou pláštěnkou pro psy. V našem obchodě najdete různé pláštěnky, které chrání vašeho kamaráda před větrem a povětrnostními podmínkami. Takovou pláštěnku najdete u nás v různých provedeních a velikostech, abyste si mohli také pro svého mazlíčka vybrat vhodnou pláštěnku. S praktickým oblečkem pro psy bude váš čtyřnohý miláček v suchu a zdravý a váš byt zůstane i po skončení procházky čistý.

U nás najdete nejen běžné pláštěnky pro psy, které chrání vašeho psa před špatnými povětrnostními podmínkami, ale také například modely pláštěnek, které splňují i vysoké požadavky na vzhled.

V naší nabídce psích bund, svetrů a kabátků naleznete kvalitní zimní bundy pro velké psy i pro malé psy, svetry pro psy i cenově dostupné levné zimní oblečky pro psy. Na zimní procházky nezapomeňte přibalit i reflexní vestu pro psa a boty pro psa.