Hračky pro štěňata

Filtrovat
<
Beeztees
Karlie
KONG
Scruffs
Trixie
modrá
pestrá
růžová
Krycí psi
Vnitřní lůžka
Plast
Plyš
Polyester
Přírodní kaučuk
Robustní a odolné
Vhodné do myčky

Kousací a interaktivní hračky pro štěňata a dospívající psy

Štěňata jsou velmi hravá, proto samozřejmě potřebují vhodnou hračku. Hračky pro štěňata jsou lehčí než běžné hračky pro psy, jsou vyrobeny z měkkého, příjemného materiálu a nejsou samozřejmě příliš velké. Vzhledem k tomu, že hraní výrazně přispívá k rozvoji psa, měli byste se nad hračkami pro štěňata zamyslet a zvážit různé faktory a preference člověka a psa. Hrou se štěně připravuje na pozdější vzorce chování, získává nové podněty, učí se poznávat nové předměty a techniky, a rozšiřuje si tak svůj horizont: Hračky pro štěňata jsou tedy velmi důležitým tématem. Kromě toho usnadňuje tato hračka výměnu zubů a přispívá k zábavě, mazlení a utišení přirozeného žvýkacího pudu.

Pro tyto účely doporučujeme kousací hračky pro štěňata, které jsou měkčí než ostatní kousací hračky pro psy, které jsou určené dospělým psům s vyvinutými a silnými zuby.

Naprosto skvělá je hra se speciální hračkou pro mladé psy, pokud si s ní hrají spolu. Štěně se přitom musí od začátku učit, že vůdcem smečky jste vy, a proto určujete, kdy hra s hračkou pro štěňata začíná a kdy končí. Nejlepší hračku byste měli používat také jen tehdy, pokud si hrajete spolu, a jako zvláštní odměnu. Aby zároveň nedošlo k poškození nohou od křesel nebo polštářů na pohovce, můžete dospívajícímu pejskovi připravit také několik měkkých hraček. Některé lze použít také jako plyšová zvířátka a plyšáky na spaní.

V našem e-shopu naleznete vhodné hračky pro štěně z různých materiálů a pro různé situace - od gumových hraček až po plyšové hračky pro psy. A jakmile vaše štěně vyroste v dospělého psa, určitě si vyberete z široké nabídky ostatních hraček - od míčků pro psy, přes pískací hračky pro psy, až po psí hračky na aportování nebo psí hračky do vody.