Plyšové hračky pro psy

Filtrovat
<
Beco
Beeztees
D&D
DUVO+
Karlie
Kerbl
KONG
Petlando
Petstages
Skinneeez
Trixie
Wolters Cat&Dog
ZooRoyal
antracit
béžová
bílá
hnědá
modrá
oranžová
pestrá
růžová
růžová
zelená
černá
červená
šedá
žlutá
Bavlna
Flís
Plast
Plyš
Polyester
L
M
S
XL
XS
S akustickým signálem
s lanem
vhodné pro velké psy
Likvidace zvláště šetrná k životnímu prostředí
Robustní a odolné
Tiché
recyklovat
testováno na škodlivé látky

Hraní a mazlení s plyšáky pro psy

Mazlení a tulení nedělá radost jen dětem: také psi milují dovádění s plyšákem pro psy nebo ho mají u sebe v pelíšku. Váš chlupatý čumák může měkkou hračku pro psy pohodlně nosit v tlamě, protože plyš nemá žádné ostré rohy ani hrboly. Ať už je to medvídek nebo plyšový králíček - zjistěte, která plyšová hračka je pro vašeho psa nejlepší, a najděte u nás pro vašeho chlupáče novou oblíbenou hračku.

Jaké plyšové zvířátko pro psy je to správné?

Přihlížení, jak pes dovádí nebo společná hra - pro majitele psa to jsou zvláště krásné okamžiky. Abyste nabídli vašemu miláčkovi napínavou zábavu, k tomu slouží vhodná hračka pro psy. S oblibou se sahá po plyšovém zvířátku pro psy, protože my sami máme v dětství v oblibě plyšová zvířátka. Plyšové zvířátko pro psy lze používat k následujícímu:

  • Samostatné hraní: Přenášení, dovádění nebo mazlení.
  • K aportování: Pes vám přináší hozenou hračku nazpět.
  • Odměna při cvičení: Alternativa pamlsků pro psy.

Jak budete používat plyšové zvířátko a zda je to vhodná hračka pro psy, to záleží na různých faktorech. V našem e-shopu pro psí kamarády naleznete odolné plyšové hračky pro psy vyobrazené jako různá zvířátka - například ovečky, lamy, medvídci a mnoho dalších.

V jakém věku se hodí plyšová zvířátka pro psy?

Asi ve věku 4 až 6 měsíců dochází u štěňat k výměně zubů a vypadávají jim mléčné zuby. Trvá to od té doby asi 3 měsíce, než se vytvoří úplný chrup. Až do té doby jsou zuby citlivé - měkké plyšové zvířátko pro psy je proto optimální hračka, abyste umožnili vašemu malému bezbolestnou radost ze hry. I starší psi od 7. roku života dávají přednost měkkému plyšovému zvířátku před tvrdým gumovým míčem. Pro velké psy máme v nabídce také velké plyšové hračky pro psy, které si každý pes oblíbí.

Plyšové zvířátko pro psy - jakou by mělo mít barvu?

"Psi vidí jen černo-bíle" - tento názor byl zastáván mnoho let, dokud vědci nedokázali opak. Barevné spektrum psa zahrnuje modrofialovou a žlutou. Červené předměty vnímá jako žluté, zatímco například purpurová se mu jeví jen jako šedá. Modré nebo žluté plyšové zvířátko pro psy je proto optimální pro vašeho slídiče - tvar je přitom druhořadý. Na e-shopu máme plyšové hračky pro psy v mnoha různých barvách a tvarech, takže najdete pro každého psa to pravé.

Celoživotní radost z plyšového zvířátka pro psy : Na co je nutné při nákupu dát pozor?

Psi budou plyšová zvířátka pro psy milovat. Nemají žádné ostré rohy a jsou vyrobena z netoxického materiálu. Dobrou hračku pro psy poznáte podle následujících znaků:

  • Neobsahuje změkčovadla, těžké kovy nebo jiné škodlivé látky.
  • Nemá drobné díly, které by pes mohl spolknout, jako jsou přišité knoflíkové oči.
  • Dají se prát, aby se pravidelně odstraňovaly bakterie a nečistota.

Dbejte při nákupu na velikost, neboť trpasličí špic si s gigantickým plyšovým psem příliš nepohraje, zatímco bernardýn by mohl příliš malé plyšové zvířátko pro psy spolknout. Jako průvodce vašeho psa v přepravce pro psy nesmí plyšové zvířátko pro psy zabírat příliš mnoho místa. Deka pro psy nebo malý polštář pro psy jsou zde k mazlení lepší. Plyšové hračky pro psy nechte raději vašemu psovi k hraní na doma, nebo s vámi, kdy máte větší kontrolu nad tím, jestli pes kousky rozkousané plyšové hračky pro psy nepozřel.

Můj pes ničí své plyšové zvířátko - co mám dělat?

I to nejlepší plyšové zvířátko pro psy podlehne dříve nebo později ostrým zubům vašeho miláčka. Důležité je, aby se nedaly části hračky spolknout, proto by si psi neměli hrát s touto hračkou bez dohledu. Důležité je naučit vašeho chlupáče, která plyšová hračka pro psy je jeho a která je tabu. Okusování polštářů nebo hraček pro děti byste měli od začátku zakázat. S trochou tréninku a správnou odměnou dopřejete vašemu miláčkovi mnoho potěšení z plyšového zvířátka a kamaráda na mazlení pro jeho pelíšek pro psy. Pro zabavení vašeho psa, když je sám, doporučujeme interaktivní hračky pro psy, které psa zabaví na dlouhou dobu a podporují jeho inteligenci.