Míčky pro psy

Filtrovat
<
Beco
Chuckit!
D&D
Europet Bernina
Hunter
JW
Karlie
Kerbl
KONG
Trixie
ZooRoyal
béžová
bílá
modrá
oranžová
pestrá
tyrkysová
zelená
červená
šedá
žlutá
Bavlna
Guma
Nylon
Plast
Polyester
Přírodní kaučuk
L
S
XS
Nabíjení přes USB
Protiskluzová vrstva
S LED osvětlením
lze plnit občerstvením
světelný / reflexní
Lze ji naplnit pamlsky
Odolný proti stříkající vodě
Plovoucí
Reflexní
Robustní a odolné
S vůní
Zářivé
testováno na škodlivé látky

Míčky na pamlsky i házení: Zábava a výcvik s míčkem pro psy

Házení klacků je minulostí - nová hračka se jmenuje psí míček. K dostání je ve všech barvách a tvarech, takže snadno najdete ten správný model pro svého mazlíčka a zaměstnáte ho. Díky materiálu odolnému proti kousání je míček odolný, takže ho váš mazlíčeki přes intenzivní žvýkání jen těžko rozebere. Prozradíme vám, jak najít ideální hračku pro psa, aby se váš pes pořádně zapotil.

Míčky pro psy na vzrušující hru: Co je při nákupu důležité?

Míček je klasická hračka pro psy a díky své kompaktní velikosti si ji můžete pohodlně vzít s sebou na procházku. Její pořízení je cenově výhodné a ve své nejjednodušší variantě si ji může pořídit každý. Díky míčku pro psy je však radost ze hry neomezená: Většina chlupáčů má větší zábavu z toho, že nosí hozené míčky zpět paničce nebo páníčkovi a těší se na chutnou odměnu v podobě pamlsků pro psy. Ale jaké varianty se pro vašeho psa hodí?

Vhodná velikost míčku po psy – podle čumáku

Navzdory běžnému názoru nemusí průměr míčků pro psy odpovídat velikosti těla zvířete. Závisí na čumáku psa. Běžný průměr je 7 cm (například pro mopsíky) až 9 cm (labradoři nebo boxeři), přičemž pro malé čivavy nebo velké bernardýny nabízíme speciální velikosti.

Upozornění:

  • Příliš velké míčky nemůže pes zachytit, aby si s nimi hrál.
  • Příliš malé míčky může pes spolknout a představují zdravotní riziko.

Proto doporučujeme, aby si váš mazlíček nehrál s míčkem pro psy sám, ani aby ho schovával do pelíšku. Kladný vedlejší účinek: Míček tak zůstane toužebně očekávanou hračkou a bude možné jej použít jako odměnu. Pro ještě zajímavější formu odměňování zkuste míček na pamlsky pro psy, který naplníte oblíbenými pamlsky a dáte ho psovi za odměnu. Takový míček pro psa zaručí dlouhou zábavu.

Odolné proti prokousnutí a robustní: Jaké míčky pro psy přežijí ostré zuby psa?

Kdo by to neznal: právě jste svému mazlíčkovi koupili novou hračku a druhý den ji najdete úplně rozkousanou. Proto se běžné tenisové míčky nehodí jako míčky pro psy: Jsou naplněné plynem, mají povrch ze skleněných vláken (která otupují zuby) a dají se snadno rozkousat.

Přírodní kaučuk nebo pryž jsou výrazně robustnější a odolávají i většině psích zubů. Také ekologická pěna EVA je dobrou alternativou, která neobsahuje žádné nebezpečné látky.

V naší nabídce najdete také odolný míč pro psy a nezničitelný míč pro psa, nebo také gumový žvýkací míček pro psy, který je vhodný také pro péči o zuby.

Červenou nebo modrou: jakou barvu by měl míček pro psy mít?

I když psy vnímají barvy méně intenzivně než lidé, mají jejich oči dva druhy čepů pro barevné vidění. Odborníci se domnívají, že barevné spektrum se pohybuje ve směru žluté a modro-fialové. Váš mazlíček má pravděpodobně radost z každého míčku pro psy, jeho hledání na louce mu však můžete ulehčit, pokud namísto zelené barvy sáhnete po modré. Alternativou může být hodně barevný bláznivý míček pro psy, nebo svítící míček pro psy, který bude vždy dobře vidět. Doporučujeme zkusit i děrovaný míček pro psy s rolničkou uvnitř, takže je dobře slyšet při dopadu na zem.

Plavou, svítí a jsou chutné: Tyto míčky pro psy si nenechá ujít žádný chlupáč

Stejně jako my lidé mají psy rozdílné preference. Kromě všestranné varianty z pryže nabízí trh rozmanité a napínavé varianty. Pokud je váš chlupáč například nadšeným plavcem, můžete používat míček pro psy z mechové pryže nebo přírodního kaučuku, který se pohybuje po vodní hladině. Často je k těmto míčkům upevněno lano, aby váš pes mohl mokrou hračku lépe chytit. Pokud vašemu psovi nevyhovuje gumový míček pro psa, který plave, zkuste mu vybrat jinou psí hračku do vody, která by mu mohla více vyhovovat.

Je váš pes noční sova a chtěl by si s míčkem hrát také po setmění? Míček pro psy s fosforeskujícími vlastnostmi lze ve tmě velmi dobře najít. Svému mazlíčkovi uděláte radost míčkem na krmivo, ve kterém je schované krmivo pro psy. To vašeho průvodce při koulení míčku zaměstná. Míč na pamlsky pro psy můžete použít také jako odměnu při výcviku - například po sérii dobře odvedených cviků dejte vašemu psovi míček na pamlsky pro psa naplněný jeho oblíbenými pamlsky a dopřejte mu zaslouženou pauzu, při které se odreaguje.

Náš tip: Po vydatné hře s míčkem se může váš mazlíček občerstvit ve fontáně pro psy.

Míčky pro psy pouze k házení? Omyl!

Míčkem pro psy lze nejen házet – hračku pro psy můžete používat všestranně:

  • Výchova: Odměna v podobě oblíbené hračky za dobrý výkon.
  • Psí sport: Míček pro psy motivuje ambiciózní psí sportovce.
  • Uklidnění: Kousání robustního míčku v psím pelíšku je uklidňující.
  • Rozptýlení: Psy si hraček užívají při cestování.

Tady je vidět, že mít míček pro psy v kapse je dobrý nápad. Pokud váš pes při procházce reaguje na ostatní psy nervózně, můžete jeho pozornost směrovat jeho nejoblíbenějším míčkem směrem k vám a mimo okolní svět.

Malý míček pro psy, který toho hodně umí: Všestranný pomocník

Tato hračka pro psy je jednoduchá – ale má velký efekt. Míček pro psy není určený jen pro házení: Můžete jej schovat pod deku pro psy nebo používat více míčků a nechat psa kreativně přemýšlet. Vezměte si s sebou sáček na psí trus a zábava může začít!

V našem e-shopu najdete kromě míčků pro psy také ostatní hračky pro psy - interaktivní hračky pro psy, dentální hračky pro psy, aportovací hračky pro psy, nebo také pískací hračky pro psy. V naší nabídce naleznete jen kvalitní výrobky, které potěší vás i vašeho psa, a zpříjemní společně strávené chvíle.