Oblečky pro psy

Filtrovat
<
GF PET
iEnergy
Petlando
rukka pets
Trixie
Wolters Cat&Dog
antracit
hnědá
oranžová
pestrá
růžová
zelená
černá
červená
šedá
Kabát
Ručník
Bavlna
Flís
Nylon
Polyester
L
M
S
XL
XS
hygienický
s izolací
světelný / reflexní
voděodolný
zahřívání
Reflexní
Voděodolný
podšívka
recyklovat
testováno na škodlivé látky

Oblečení pro malé i velké psy odolné vůči povětrnostním vlivům

Při vyslovení pojmu obleček pro psy majitelé psů často kroutí hlavou. Nemusí to však být růžová bunda s kožešinovým límcem nebo třpytivé boty: oblečky pro psy mají důležité výhody a veterináři je často doporučují. Zejména chlupatí čumáci s krátkýma nohama nebo bez podsady rychle prochladnou a v chladných dnech potřebují dodatečnou ochranu. Zde zjistíte, jaký oděv váš domácí mazlíček potřebuje.

 

5 dobrých důvodů pro oblečky pro psy

Plyšový kabátek vypadá na malém psíkovi opravdu rozkošně, dobré psí oblečky však pejska chrání především při extrémním počasí a umožňuje mu lépe se přizpůsobit střídání ročních období. Vždy podle druhu chrání oblečky pro psy před chladem nebo zraněním a poskytují teplo. Na trhu jsou dostupné různé funkční oblečky pro psy, luxusní oblečky pro psy, pletené oblečky pro psy a teplé oblečky pro psy, softshellové oblečky pro psy, zimní oblečky pro psy, a také dostupnější levné oblečky pro psy.

Kabátky pro psy a boty pro psy nebo doplňky: Zde je 5 přesvědčivých důvodů, proč může váš pes potřebovat obleček v různých variantách:

  • v zimě: zahřívá tělo a udržuje v suchu,
  • v létě: chrání před úpalem a ochlazuje,
  • chrání citlivé tlapky,
  • působí preventivně před kousnutím hmyzu a klíšťat,
  • udržuje srst čistou, chrání před trny a zraněním.

Díky rozmanitému výběru oblečků pro psy můžete vašeho mazlíčka vybavit na každou situaci a udělat něco užitečného i pro sebe: Pulovry pro psy a pláštěnky na vašem chlupáčkovi nejen skvěle vypadají, ale také chrání srst a usnadní vám pravidelnou péči o psa. Psí oblečky Trixie máme v nabídce v různých velikostech i provedeních, takže si vyberete pro každou situaci a pro každého psa ty nejvhodnější oblečky pro psa: např. psí oblečky na zimu, vtipné oblečky pro psy, levné psí oblečky, psí zimní oblečky pro velké psy i malé psy, nebo také oblečky pro střední psy.

Potřebuje můj pes speciální obleček pro psy?

Ještě si nejste jisti, zda váš pes v zimě potřebuje bundu nebo zda mu máte nazout boty? Odpověď závisí především na rase, vlastnostech srsti, velikosti a zdravotním stavu. Staří nebo nemocní psi a štěňata nedokážou tak dobře regulovat svoji tělesnou teplotu jako dospělí psi a potřebují v zimě další ochranu. Také malé rasy jako čivava nebo mops, ale také psi bez dostatečné podsady jako dobrmani nebo boxeři budou vděční za pláštěnku nebo pulovr.

A pro která psí plemena jsou oblečky pro psy oblíbené? Rozhodně jsou oblíbené psí oblečky pro čivavy nebo psí oblečky pro jorkšíry. V naší nabídce máme jak oblečky pro malé psy, tak oblečky pro velké psy.

Záleží také na situaci: Při procházce v lese chrání boty tlapky před pořezáním a před bodláky a trny. Dlouhý pobyt v chladu nebo málo pohybu vyžaduje teplou ochranu.

Náš tip: Při přepravě psa a v přepravce pro psa v autě doporučujeme navíc obleček pro psa.

V případě pochybností se nákup příslušenství v každém případě vyplatí, neboť tak zamezíte duševnímu a tělesnému stresu vašeho mazlíčka, ochráníte citlivé tlapky a preventivně zabráníte onemocnění.

Výběr, přizpůsobení a navléknutí oblečků pro psy

Pokud jste se rozhodli pro koupi kabátku pro psa, následuje výběr velikosti oblečků pro psy. Přitom záleží na dvou různých rozměrech:

  • Délka zad: Od lopatek až po kořen ocasu, zatímco váš pes stojí rovně
  • Obvod hrudníku: Měřeno v nejnižším místě za předníma nohama

Údaje se liší podle značky, kabátek velikosti S má obvod břicha cca 40 až 50 cm a délku cca 35 až 40 cm, tedy rozměry vhodné pro mopse. Bundy pro psy mají často otvory pro postroje pro psy, někdy je však nutné navléknout postroj přes obleček pro psa. Obojek pro psy lze zpravidla navléknout jako obvykle a na obojek připevnit vodítko pro psy.

Možná se váš mazlíček nejprve brání proti novému oblečku pro psy a nechce si nechat navléknout kabátek? To je zcela normální, protože je to něco nového. Oznamte oblékání a svlékání s kladným signálem a nestůjte před vaším psem, ale po straně vedle něj. Při oblékání dejte pozor zejména na uši a tlapky a odměňte následně vašeho mazlíčka pamlskem pro psy a jeho nejoblíbenější hračkou pro psy.

Nejpozději s krmivem pro psy se nechá váš pes přemluvit, pokud však i nadále obleček odmítá, může mu být nepříjemný materiál nebo střih oblečku.

Oblečky pro psy: teplé psí tlapky a šťastný chlupáč

Šedé, černé nebo růžové: Nenechte se zmýlit názory jiných a neoznačujte oblečky pro psy jako zbytečný nesmysl. Neboť jen vy znáte svého psa a můžete nejlépe posoudit, zda potřebuje v zimě ochrannou vrstvu nebo při procházkách malé botičky. Díky pozornému sledování rychle zjistíte, co váš mazlíček potřebuje pro spokojený psí život a mnoho společných hodin trávených během různých ročních období.