Hračky do vody pro psy

Filtrovat
<
Beeztees
Bomber
Chuckit!
iEnergy
Karlie
KONG
Petlando
Trixie
ZooRoyal
Barvu nelze zvolit
bílá
oranžová
světle modrá
zelená
bílá
modrá
oranžová
pestrá
růžová
zelená
červená
šedá
žlutá
Hundepool
Transportní pomůcky
hračka
Guma
Nylon
Plast
Polyester
Přírodní kaučuk
Síťovina
Protiskluzová vrstva
chlazení
Plovoucí
Robustní a odolné
testováno na škodlivé látky

Vodní hračky pro psy - ideální ochlazení v létě

Co může být pro štěňata lepšího než dovádění venku a vítané koupání ve vodě, když jsou teploty vysoké? Ačkoli se někteří psi zpočátku chladné vody obávají, s trochou motivace si namočí tlapky i psi, kteří se vody bojí. K zábavě se výborně hodí hračky do vody pro psy: váš chlupáč může hračku aportovat a pak se s ní potápět nebo dovádět, jak se mu zlíbí.

Radost ve vodě s hračkou do vody pro psy

Jakmile stoupnou teploty a slunce začne naplno svítit, těšíme se nejen my lidé na plavání v chladné vodě. Také pro psy je důležité se v horkém ročním období ochladit – protože přílišné horko může i u psů zatěžovat krevní oběh. Jeden den u vody je proto pro člověka a psa vítaným zpestřením. Spoustu zábavy zajistí hračky do vody pro psy: Rychlé skoky do chladné vody a divoké vodní hrátky jsou předprogramované.

V naší nabídce psích hraček najdete různé vodní hračky pro psy - gumové hračky do vody jako jsou míčky a frisbee, nebo také pěnové psí hračky do vody.

Požadavky na hračky do vody pro psy

Ať už se jedná o bazén pro psy, řeku nebo pláž: Hračky pro psy do vody přinášejí zábavu ze hry a mohou sloužit dokonce výcvikovým účelům. Kromě pamlsků se hodí hračky pro psy také jako odměna za dobře splněný úkol. Ať už se jedná o míček, kroužek, frisbee nebo ostatní varianty – toto je důležité:

  • Dobrá viditelnost díky barvám, jako je modrá a žlutá.
  • Pevný, netoxický materiál jako pryž nebo přírodní kaučuk (bez bělidel!).
  • Plovoucí vlastnosti pro pohyb na vodní hladině.
  • Snadno uchopitelný tvar a velikost pro nošení v tlamičce.

Zatímco klasická hračka do vody pro psy plave, existují také speciální produkty pro potápění. Ty se však nesmějí používat v hluboké vodě nebo bez dozoru. Také délka dopadu nesmí chlupáče přetěžovat. Především v řekách nebo při vlnobití v moři je dozor nezbytný. Nezapomeňte u svého mazlíčka na pauzy a dostatečný přísun čerstvé pitné vody, protože pití mořské vody vede k průjmu nebo zvracení.

Pozor: Mokrý pes! Na co je potřeba dávat při hraní ve vodě pozor

Především při prvním plavání si musejí psi zvyknout na novou situaci. Plochý břeh se hodí dokonale, protože váš mazlíček nemůže náhle ztratit půdu pod nohama. Oblíbeným místům pro rybaření nebo rekreanty se vyhýbejte, abyste nerušili ostatní lovením hračky do vody pro psy.

Při každém výletu si s sebou vezměte různé deky pro psy a také dostatek sáčků na psí trus a nezapomeňte svého mazlíčka dobře zajistit během přepravy.

Ostatně: Příliš velká hračka se nehodí do přepravky pro psy ani do přenosné tašky pro psy, protože váš chlupáč potřebuje dostatek místa a mohl by se o ni poranit.

Neomezená zábava ze hry pro mazlíčky na pláži s hračkou do vody

Ne každý pes sám skáče do chladné vody a je potřeba ho někdy přemluvit. Nalákejte ho pamlsky pro psy nebo jeho nejoblíbenějším krmivem pro psy – anebo skočte do vody spolu s ním, aby překonal strach. Na nové prostředí si chlupáči nejlépe zvykají na plochém mořském pobřeží. Pokud se pes vytrvale brání, nesmíte ho nutit. Pokud by váš věrný společník neměl navzdory všem snahám chuť si zaplavat, není to přece tak hrozné: Hračku pro psy do vody můžete s úspěchem používat také na souši. Nebo zkuste gumové hračky pro psy z tvrdé gumy, které jsou velmi odolné a vhodné jako aportovací hračky pro psy.

Pokud chcete vašeho psa zabavit i jinak, doporučujeme interaktivní hračky pro psy, které podporují rozvoj inteligence psů, nebo dentální hračky pro psy, které jsou vhodné pro péči o zuby vašeho psa.