8in1 zkušební balení

Varianta

1 211,86 Kč / 1 kg
429,00 Kč

429,00 Kč

1 211,86 Kč / kg

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
  • Doprava zdarma u objednávek nad 999,00 Kč

  • Snadná a bezpečná platba

  • Bezplatné vrácení zboží

Popis

Chcete svému psovi nabídnout pamlsky obsahující maso? Balení se speciálně sladěnými variacemi zaručí vašemu psovi výjimečný chuťový zážitek. Tento multipack vám usnadní nákup velkého množství pamlsků pro psy, protože již obsahuje vybrané druhy v jednom balení.

Pro usnadnění výchovy a tréninku je zkušební balení značky 8in1 dobrou volbou. Pamlsek je doporučený pro psy všech velikostí a ve všech životních fázích.

Aby pamlsky zůstaly pro vašeho čtyřnohého miláčka něčím výjimečným, měli byste je podávat jen v určitých dávkách. Pokud má váš pes sklon k nadváze, buďte opatrní především v případě energeticky bohatých kousků. Obecně platí: Co váš pes přijme jako pamlsek, musíte poté odečíst z hlavní krmné dávky. Tak zabráníte tomu, aby váš mazlíček přijímal příliš mnoho energie, a následně přibíral.

Popis produktu:

  • různé druhy
  • chutný pamlsek
  • jako odměna

Číslo produktu
1000065622

Složení:

Delights, Žvýkací tyčinky kuřecí: Maso a vedlejší produkty živočišného původu (kuřecí maso 10 %), minerální látky


Filety pro active:Maso a vedlejší produkty živočišného původu (kuřecí maso 80 %), rostlinné bílkovinné extrakty, obiloviny, minerální látky, měkkýši a korýši (glukosamin hydrochlorid 0,5 %,chondroitin sulfát 0,5 %)


Filety pro - pro breath:Maso a vedlejší produkty živočišného původu (kuřecí maso 80 %), rostlinné bílkovinné extrakty, obiloviny, minerální látky, vedlejší produkty rostlinného původu (máta peprná 0,2 %, petržel 0,2 %)


Delights, Žvýkací kroužky: Maso a vedlejší produkty živočišného původu (kuřecí maso 10 %), minerální látky

Doplňkové látky:

Delights, Žvýkací tyčinky kuřecí: Konzervační látky


Filety pro active:Barviva


Filety pro - pro breath:Barviva


Delights, Žvýkací kroužky:konzervační látky

Analytické složky:

Delights, Žvýkací tyčinky kuřecí: hrubá bílkovina 82 %, hrubé oleje a tuky 2 %, hrubá vláknina 1%, hrubý popel 2,0 %, obsah vlhkosti 14 %


Filety pro active:hrubá bílkovina 58 %, hrubé oleje a tuky 4,5 %, hrubá vláknina 1%, hrubý popel 4 %, obsah vlhkosti 14 %


Filety pro - pro breath:hrubá bílkovina 58 %, hrubé oleje a tuky 4,5 %, hrubá vláknina 1%, hrubý popel 4 %, obsah vlhkosti 14 %


Delights, Žvýkací kroužky:hrubá bílkovina 82 %, hrubé oleje a tuky 2 %, hrubá vláknina 1%, hrubý popel 2,0 %, obsah vlhkosti 14 %Krmivo pro zvířata - Není vhodné pro lidskou spotřebu

Doporučený způsob krmení:

8in1 Delights, Žvýkací tyčinky s kuřecím, 3 kusy

Žvýkací tyčinky nepředstavují plnohodnotnou stravu, používají se pouze jako pamlsky k doplnění denních jídel. Vždy by měla být k dispozici miska s pitnou vodou. Nenechávejte svého psa s produktem ke žvýkání bez dozoru.

8in1 Delights, Žvýkací kroužky, 3 kusy

Žvýkací kroužky nejsou plnohodnotnou stravou, nýbrž slouží pouze jako tyčinky a pochoutky k denní dávce krmiva. Vždy by měla být k dispozici miska s pitnou vodou. Nenechávejte svého psa s produktem ke žvýkání bez dozoru.

8in1

8in1 sortiment: