Pozadí do terária

Zadní stěna věrně imitující přírodu zlepšuje atmosféru v teráriu a přispívá k druhově vhodnému prostředí pro vaše zvířata. Vybírat lze přitom z řady různých variant, které sahají od klasické korkové zadní stěny až po přirozeně působící skalní stěny. Z této široké nabídky si jistě vyberete i vy tu pravou zadní stěnu pro své terárium. Společně se skalami, porostem a vhodným materiálem na dno vytváří zadní stěna v teráriu vzhledově vyladěnou atmosféru, aby terárium působilo co nejpřirozeněji.

Existuje mnoho možností jak utvářet životní prostor pro své plazy a obojživelníky a zadní stěna by přitom neměla chybět. Teprve s ní je iluze přirozeného prostředí obyvatel terária kompletní. Tvá zvířátka tak získají opticky atraktivní druhově vhodné prostředí. Zadní stěna navíc nabízí určitou ochranu, neboť od tohoto zadního skla zvířatům očividně nehrozí žádné nebezpečí.

Kromě toho zadní stěna terária zakrývá nutnou techniku, jako je ohřívač a zvlhčovač vzduchu. Některé zadní stěny z našeho sortimentu přitom vypadají přirozeně, jiné mají nápaditější design.