Šátky pro psy

Vlastnosti
Značky
  •  
  •  
Trixie BE NORDIC šátek na krk
Trixie BE NORDIC šátek na krk M 40 cm
Jsou k dispozici varianty
109,00 Kč
Trixie BE NORDIC šátek na krk
GF Pet Scout nákrčník, námořní modrá
GF Pet Scout nákrčník, námořní modrá S
Jsou k dispozici varianty
299,00 Kč
GF Pet Scout nákrčník, námořní modrá
GF Pet Scout nákrčník, oranžový
GF Pet Scout nákrčník, oranžový S
Jsou k dispozici varianty
299,00 Kč
GF Pet Scout nákrčník, oranžový

Vedle funkčních oblečků pro psy, psích bund a kabátků existují doplňky, v nichž to bude vašemu psovi velmi slušet: Příkladem jsou naše šátky pro psy.

Šátky pro psy většinou prostě vypadají jen pěkně, roztomile nebo vtipně, než aby přinášely nějaký skutečný užitek. V závislosti na modelu samozřejmě hřejí i krk, ale tato funkce je spíše podružná. Šátek pro psy lze jednoduše připevnit k obojku nebo jej nosit i bez obojku – v závislosti na variantě. Kromě toho nabízíme mnoho různých designů, které se liší barvou, tvarem a potiskem. Například vánoční šátek pro psa může být hezkým doplňkem během svátků.

Vedle jen hezkých šátků pro psy vedeme však i modely, které opravdu navíc plní nějakou funkci: Například reflexní varianty ve známé neonově žluté barvě upozorňují v noci na vašeho čtyřnohého kamaráda řidiče a cyklisty, i když zrovna rád nenosí výstražné vesty nebo svítící postroje. Takový psí šátek pro připevnění na obojek mu při špatném počasí a za tmy poskytuje určitou míru ochrany: Vidět a být viděn díky našim šátkům pro psy.

V našem e-shopu pro psy najdete nejen šátky pro psy, ale také hezké psí nákrčníky v různých barvách, které jsou stejně ozdobné, jako šátek na krk pro psa.