Filtrační náplně do jezírka

Filtrovat
<
EHEIM
Sera
Velda

Prakticky každé zahradní jezírko je vybaveno filtrací a mnoho z nich vyžaduje v pravidelných intervalech novou filtrační náplň. Často je dokonce možné plnit filtrační komory libovolně, v závislosti na tom, které filtrační náplně upřednostňujete. Aby filtrační náplně mohly sloužit opravdu dlouho, je nutné je v určitých intervalech – v závislosti na typu filtrační náplně – buď vymýt, nebo vyměnit.

Prodáváme různé filtrační náplně se specifickými vlastnostmi. Kromě modrého filtračního papíru a aktivního uhlí nabízíme filtrační houby, součástí nabídky je také zeolit a rašelinový granulát. Informujte se předem, jaká filtrační náplň vyhoví vašim potřebám – pak už čištění vašeho zahradního jezírka nebude stát nic dalšího v cestě.

U vícekomorových filtrů existuje také možnost kombinovat několik filtračních náplní a zvýšit tím jejich účinnost. Měli byste také dávat pozor na to, které části plníte pro biologické a které pak pro mechanické filtrování. Nejlepším řešením je v takovém případě rozhovor s odborníkem.