Biologické stelivo pro kočky

Filtrovat
<
BioKat's
Cats Best
GrainCat
Primox
Soft Cat
WaldStreu
ZooRoyal Tigrooo
30 l
8 l
10 l
20 l
8 l
12 l
9,5l
10 l
10 l (5 kg)
40 l
40 l
20 l
5 l
2 × 10 l
20 l (10 kg)
17l
40 l + 5 l zdarma
2x17l
přírodní
žlutá
S držadlem
hygienický
Bezprašné
Likvidace zvláště šetrná k životnímu prostředí
Maximální sací výkon
Nízká spotřeba
Pohlcující zápach / Pohlcuje zápach
Vyoký sací výkon
Vyrobeno v Evropě
Vyrobeno v Německu
Výborně pohlcuje zápach
Z přírodní surovin

Přírodní biologicky odbouratelné stelivo pro kočky šetří přírodu i peníze

Na rozdíl od jiných zvířat kočky svůj trus zahrabávají, protože je v jejich přirozenosti šířit co nejméně pachů, které by mohli vnímat nepřátelé. Vhodná podestýlka je proto důležitým faktorem pro dobrý pocit z kočičí toalety. Aby byla výroba a likvidace co nejjednodušší a nejšetrnější k životnímu prostředí, je ideální alternativou ke konvenčním variantám organická podestýlka pro kočky. Organické materiály nejenže nadchnou vaši kočku příjemnou vůní, ale bodují také nekomplikovanou likvidací a co nejmenším ekologickým otiskem tlapky.

Podestýlka pro kočky z přírodních materiálů je nejen velmi ekologická a šetrná k přírodě, ale někteří chovatelé ji považují za nejlepší stelivo pro kočky, a to zejména díky ekonomičnosti. Přírodní kočkolit má totiž dlouhou trvanlivost a můžete jej měnit až po několika týdnech nebo do doby, dokud neuznáte za vhodné. Ve srovnání s ostatními druhy kočičího steliva se tak jedná o úspornou variantu.

Přírodní biologické stelivo pro kočky se řadí mezi bezprašné kočičí stelivo, díky čemuž chrání citlivé dýchací cesty vašeho mazlíčka. Navíc neobsahuje parfémované látky ani jiné chemické složky, díky čemuž je extrémně šetrný pro kočičí tlapky a kůži.

Proč organické přírodní stelivo pro kočky

Záchod pro kočky neslouží jen jako nádoba, ale také jako místo úkrytu a v pravém slova smyslu jako klidné místo. Organická kočičí podestýlka je dobrou volbou, která vašemu mazlíčkovi zpříjemní chození na toaletu. Protože jen pokud se váš mazlíček bude cítit pohodlně, bude toaletu používat rád, spolehlivě a pravidelně a vzdá se jiných příležitostí v bytě, na terase nebo na zahradě.

Biologické stelivo pro kočky nabízí zvláštní výhody pro vás i vaši kočičku:

  • Vysokou výtěžnost
  • Nízká vlastní hmotnost
  • Netoxické a biologicky odbouratelné
  • Přírodní vůně
  • Nízká prašnost
  • Snadná likvidace  

Organické biologické stelivo pro kočky je hrudkující. To znamená, že drobný trus se spojuje s podestýlkou a vytváří kuličky, které lze snadno vybírat pomocí lopatek. Není však nutné obsah zcela vyměnit, nespotřebované organické stelivo lze bez váhání znovu použít.

Z čeho je stelivo vyrobeno?

Na rozdíl od minerálních variant se organické přírodní stelivo pro kočky vyznačuje především dobrou rozložitelností. To znamená, že stelivo se skládá z organických materiálů, jako jsou např:

  • rostlinná vlákna
  • dřevní vlákna
  • kukuřičná jádra  

Organická podestýlka pro kočky se vyrábí z obnovitelných surovin. Jak při výrobě, tak při likvidaci je biologicky rozložitelná podestýlka pro kočky šetrná k životnímu prostředí.

Jak kočičí podestýlku z přírodních materiálů likvidovat?

Vzhledem k faktu, že je přírodní stelivo pro kočky vyrobeno z přírodních látek, je biologicky odbouratelné a rozložitelné v přírodě. Přírodní kočičí stelivo tak lze snadno zlikvidovat, například do organického odpadu nebo na kompost. S vhodným příslušenstvím představuje organická podestýlka pro kočky ekologický, ke kočkám i lidem šetrný způsob soužití.