Hadičky a příslušenství

Filtrovat
<
Aqua Medic
Eden
EHEIM
JBL
zelená
šedá
Mořská voda
Sladká voda

V této části našeho e-shopu najdete různé hadičky, které budete potřebovat pro provoz akvária (jako náhradu). Hadičky pro akvária jsou speciálně zesílené, aby se zabránilo zlomení, a hodí se ideálně pro zapojení filtrů, čerpadel nebo antioxidantů. Pro hadičky pro akvária nabízíme různé průměry jako metrové zboží. Můžete si individuálně objednat požadované množství.

Pokud si zakoupíte hadičky pro akvária, měli byste se samozřejmě řídit podle průměrů přípojek technických zařízení, pokud chcete zajistit optimální zapojení zařízení. Protože přímo na přípojkách hadiček těchto zařízení mohou vznikat slabá místa, proto je tak důležité zakoupit vhodnou hadičku. Díky našim hadičkám odolným proti zlomení z našeho programu by problémy se zapojením měly být minulostí.

Vedle hadiček pro akvária najdete v našem obchodě také vhodné příslušenství, jako jsou rozdělovače s větším počtem přípojek nebo spirálových hadiček. Takto lze nejen přepravovat vodu, ale také ji ještě rozvádět na různé body nebo přivádět zpět.