Plakáty

Vlastnosti
Značky
  •  
Juwel plakát na zadní stěnu akvária
Juwel plakát na zadní stěnu akvária XL 150 × 60 cm
Jsou k dispozici varianty
199,00 Kč
Juwel plakát na zadní stěnu akvária
Juwel plakát na zadní stěnu akvária 3
Juwel plakát na zadní stěnu akvária 3 XL
Jsou k dispozici varianty
199,00 Kč
Juwel plakát na zadní stěnu akvária 3

Plakát zobrazující přírodní prostředí jako pozadí propůjčí vašemu akváriu správnou atmosféru a přispívá k přirozenému prostředí pro vaše rybky. Přitom si můžete vybrat z velkého počtu variant našich plakátů, které sahají od obrázků s veselými barvami až po přirozeně působící skalní stěny. Při tomto výběru určitě naleznete i ten správný plakát pro své akvárium. Spolu se skalami, krajinami s rostlinami a akvarijním pískem vytváří estetický plakát v akváriu vzhledově odpovídající svět pod vodou, který přispívá k tomu, že akvárium působí co nejpřirozeněji.

Existuje mnoho možností, jak vytvořit podvodní svět pro vaše rybky, přitom by ale nemělo nikdy v akváriu chybět pozadí nebo plakát. Iluze přirozeného prostředí pro vaše obyvatele světa pod vodou bude úplná teprve s vhodným plakátem. Tak dostanou obyvatelé vaši akvária prostředí odpovídající příslušnému druhu, které ještě navíc vypadá pěkně. Navíc poskytuje plakát tvořící pozadí určitou ochranu, neboť odzadu tak nemůže rybky zjevně přes sklo nic ohrozit.

Dále zakrývá plakát v akváriu potřebnou techniku, jako vnitřní filtr a čerpadlo. Mnoho plakátů v naší nabídky přitom vypadá přirozeně a zobrazují rostliny nebo kameny, další jsou plné fantazie a ukazují krajiny nebo podmořské zámky.