Boudy a ohrádky pro psy

Vlastnosti
Značky
  •  
Trixie Natura plastová dvířka do psí boudy Classic
Trixie Natura plastová dvířka do psí boudy Classic
239,00 Kč
Trixie Natura plastová dvířka do psí boudy Classic

I dnes žije mnoho psů z části nebo zcela mimo dům. Pokud jste se rozhodli, že budete psa chovat venku, musíte zajistit, aby měl svůj přístřešek. Ideálně: naše boudy pro psy.

Přitom je důležité, abyste vybrali vhodnou boudu pro psa, která ho ochrání před jakýmkoli počasím. Nejdůležitějším kritériem je přitom velikost: Musí psovi poskytovat dostatek místa k pohodlnému ležení, nesmí být však současně příliš velká, jinak se pes nemůže udržovat v teple díky své tělesné teplotě. Také byste měli dát pozor, aby bouda pro psa měla spodní část: ta chrání vašeho čtyřnohého přítele před vlhkostí ze země.

Pokud má váš pes v boudě pro psy také přezimovat, je důležitá vhodná izolace. Tato izolace udržuje teplo uvnitř a chrání boudu před vnějšími vlivy. Navíc poskytuje psovi v jeho boudě měkkou podložku pro ležení. Také plastová dvířka mohou izolovat vchod do boudy pro psy a udržovat v boudě teplo.

Boudu pro psy lze ideálně rozšířit o terasu. Ta chrání díky vysokým nohám před vlhkostí a chladem a umožňuje vašemu psovi, aby při jakýchkoli podmínkách terénu seděl v suchu a čistotě a mohl pozorovat okolí.