Boudy a ohrádky pro psy

Filtrovat
<
Trixie
modrá
černá
Flís
Kov
Nylon

I dnes žije mnoho psů z části nebo zcela mimo dům. Pokud jste se rozhodli, že budete psa chovat venku, musíte zajistit, aby měl svůj přístřešek. Ideálně: naše boudy pro psy.

Přitom je důležité, abyste vybrali vhodnou boudu pro psa, která ho ochrání před jakýmkoliv počasím. Nejdůležitějším kritériem je přitom velikost: Musí psovi poskytovat dostatek místa k pohodlnému ležení, nesmí být však současně příliš velká, jinak se pes nemůže udržovat v teple díky své tělesné teplotě. Také byste měli dát pozor, aby bouda pro psa měla spodní část: ta chrání vašeho čtyřnohého přítele před vlhkostí ze země. Před chladnou zemí chrání také podestýlka pro psy do boudy. Ať už se jedná o slámu, nebo textilní podklad.

Pokud má váš pes v boudě pro psy také přezimovat, je důležitá vhodná izolace. Tato izolace udržuje teplo uvnitř a chrání boudu před vnějšími vlivy. Navíc poskytuje psovi v jeho boudě měkkou podložku pro ležení. Také plastová dvířka mohou izolovat vchod do boudy pro psy a udržovat v boudě teplo. Zateplené boudy pro psy jsou ideálním řešením pro venkovní pobyt psa.

Boudu pro psy lze ideálně rozšířit o terasu. Ta chrání díky vysokým nohám před vlhkostí a chladem a umožňuje vašemu psovi, aby při jakýchkoli podmínkách terénu seděl v suchu a čistotě a mohl pozorovat okolí.

Pokud váš pes bydlí doma, psí bouda do bytu je ideálním řešením, pokud ho v případě návštěvy potřebujete zavřít. Pro takové účely může posloužit textilní bouda pro psa. Psí bouda může sloužit také jako psí pelíšek, kde má pes svoje místo a nikdo ho tam nebude rušit. Luxusní boudy pro psy mohou být designovým doplňkem interiéru a zároveň mít své praktické využití. I bouda pro psa do bytu by měla mít změkčenou podlahu, aby v ní pejskovi bylo příjemně. Deka pro psa nebo polštář pro psa je vhodnou volbou. U polštáře dbejte na to, aby měla psí bouda dostatečnou velikost.

V některých případech není bouda pro psa na doma ideální řešení, protože se v ní pes nemůže dostatečně hýbat. Pro takové situace je ohrádka pro psa do bytu lepší. Psí ohrádka umožňuje alespoň omezený pohyb a váš pejsek tak nemusí být zavřený v boudě. Ohrádky pro psy do bytu můžete použít také pro štěňata, aby nikam neutekla.