ZooRoyal Škatule

Mystery box plný překvapení za extrémně výhodnou cenu!

Dlouho očekávaná nová edice naší Škatule je tu!
"Škatulata, hejbejte se!" - přesně tak vypadají naše životy s milovanými čtyřnohými mazlíčky. Nic nezůstane na svém místě. S mazlíčky jste neustále v pohybu a každý den zažíváte nová dobrodružství. Překvapte sebe i své mazlíčky a objevte ukryté dobroty a hračky. ZooRoyal Škatule udělá pořádnou radost všem kočkám a psům.

Poděkujte svým mazlíčkům

Škatule je perfektním dárkem k svátku a narozeninám i skvělou odměnou za všechny krásné chvilky s vašimi mazlíčky.

Objevte něco nového

Škatule obsahuje zajímavý mix s láskou a pečlivostí vybraných krmiv, pamlsků a originálních hraček.

Výhodná cena

Reálná hodnota ukrytých produktů je vždy mnohem vyšší, než je aktuální prodejní cena Škatule. Udělejte pořádnou radost za málo peněz.

Limitovaná edice

Vyplatí se neztrácet čas! Naše Škatule jsou vytvořeny vždy v limitované edici a jsou tedy dostupné pouze do vyprodání zásob.

Škatule XMAS

Škatule Xmas pro psy

Čas Vánoc...Objevte naši novou Škatuli a dopřejte svému mazlíčkovi pořádnou nadílku! Škatule je naplněna lahodným krmivem a chutnými pamlsky – zcela bez pšenice a přidaného cukru. Hračky se postarají o pohodu u vánočního stromečku.

Koupit

Škatule Xmas pro kočky

Postarejte se u svého mazlíčka o vánoční pohodu a nadělte mu pod stromeček naši novou Škatuli. Pestrá kombinace zajímavých hraček, lahodného krmiva a chutných pamlsků bez přidaných obilovin a cukru.

Koupit


Tyto chlupáče už potěšila naše Škatule