ZooRoyal Škatule

Mystery box plný překvapení za extrémně výhodnou cenu!

Dlouho očekávaná nová edice naší Škatule je tu!
"Škatulata, hejbejte se!" - přesně tak vypadají naše životy s milovanými čtyřnohými mazlíčky. Nic nezůstane na svém místě. S mazlíčky jste neustále v pohybu a každý den zažíváte nová dobrodružství. Překvapte sebe i své mazlíčky a objevte ukryté dobroty a hračky. ZooRoyal Škatule udělá pořádnou radost všem kočkám a psům.

Poděkujte svým mazlíčkům

Škatule je perfektním dárkem k svátku a narozeninám i skvělou odměnou za všechny krásné chvilky s vašimi mazlíčky.

Objevte něco nového

Škatule obsahuje zajímavý mix s láskou a pečlivostí vybraných krmiv, pamlsků a originálních hraček.

Výhodná cena

Reálná hodnota ukrytých produktů je vždy mnohem vyšší, než je aktuální prodejní cena Škatule. Udělejte pořádnou radost za málo peněz.

Limitovaná edice

Vyplatí se neztrácet čas! Naše Škatule jsou vytvořeny vždy v limitované edici a jsou tedy dostupné pouze do vyprodání zásob.

Tyto značky jsou často ve Škatuli:

Škatule Letní edice

Škatule Letní edice pro psy

Léto, slunce, překvapení pro vašeho psa! Postarejte se, aby si váš nchlupáč užil spoustu zábavy s novou Škatulí v exkluzivní letní edici. Objevte hračky z podmořského světa, chutná krmiva a pamlsky bez přidaného cukru a převážně i bez obilovin. Bavte se a objevte něco nového!

Koupit

Škatule Letní edice pro kočky

Letní zábava pro vašeho lvíčka je s novou Škatulí v exkluzivní letní edici zaručena! Váš tygřík se může těšit na lahodné krmivo a pamlsky bez přidaných obilovin a cukru. I tentokrát jsou přichystány hračky pro chvilky zábavy. Bavte se a objevte něco nového!

Koupit


Tyto chlupáče už potěšila naše Škatule