Umělé rostliny

Filtrovat
<
Biorb
Hobby Aquaristik
hnědá
zelená
dekorace
künstliche Pflanzen

V této sekci našeho obchodu s akvaristickým zbožím se vše točí kolem plastové rostliny do akvárií. Jelikož v závislosti na obyvatelích akvária přicházejí v úvahu různé typy vegetace, je nutné akvárium a rostliny samozřejmě odpovídajícím způsobem přizpůsobit. Vedeme umělé rostliny ve formě vodních lilií a dalších exotických rostlin.

Pravé rostliny nemohou v akváriích růst a prosperovat, neboť existuje několik problémů, které se mohou u akvarijních rostlin vyskytnout: Některé rostliny mohou například ryby vytrhnout nebo akvárium pro ně nenabízí ty správné světelné podmínky. Dalším problémem je, že řada rostlin poměrně těsné akvárium nesnese.

Všechny umělé rostliny z našeho sortimentu jsou věrné kopie rostlin, které se v přírodě opravdu vyskytují. Díky tomu, že nepotřebují péči ani zastřihávat, se velmi snadno udržují. Umělé rostliny do akvárií jsou k dostání v různých velikostech, přizpůsobených rozměrům akvária. Vedle dekorativního aspektu mají tyto rostliny samozřejmě přispívat k dobrému stavu ryb a jiných obyvatel akvária, neboť nabízejí úkryt a místo k odpočinku.