Pozadí do akvária

Filtrovat
<
Juwel
Tmavá
světlá
béžová
hnědá
černá

Zadní stěna věrně imitující přírodu zlepšuje atmosféru v akváriu a přispívá k druhově vhodnému prostředí pro vaše ryby. Vybírat lze z řady různých variant, které sahají od pestrobarevných pozadí až po přirozeně působící skalní stěny. Z této nabídky si určitě vyberete tu pravou zadní stěnu i pro své akvárium. Společně se skalami, porostem a štěrkem do akvárií vytváří zadní stěna v teráriu vzhledově vyladěný podvodní svět, aby akvárium působilo co nejpřirozeněji.

Existuje mnoho možností jak utvářet podvodní svět pro své ryby a zadní stěna by přitom v akváriu neměla chybět. Iluze přirozeného prostředí pro podvodní obyvatele Tvého akvária bude kompletní až s vhodnou zadní stěnou. Podvodní obyvatelé akvária tak získají opticky atraktivní, druhově vhodné prostředí. Zadní stěna navíc nabízí určitou ochranu, neboť od tohoto zadního skla rybám očividně nehrozí žádné nebezpečí.

Kromě toho zadní stěna akvária zakrývá nutnou techniku, jako je vnitřní filtr a čerpadlo. Některé zadní stěny z našeho sortimentu jsou vybaveny integrovaným filtračním médiem. Zadní stěna tak nejen přispívá k atraktivnímu vzhledu, ale plní i důležitou funkci pro zachování kvality vody.