Krmivo pro fretky

Filtrovat
<
JR Farm
Versele Laga
Vitakraft
Drůbeží
Ryba
Biotin
Vitalita a vitaminy

Fretky (anglicky „ferret“) jsou zcela unikátním zástupcem malých zvířat, neboť se jedná o skutečné šelmy. Poznáte to podle jejich ostrých zubů a plynulých pohybů, ale i podle složení krmiva pro fretky: V přírodě nakonec jejich krmivo tvoří z 80 % maso.

Krmivo pro fretky, malé šelmy

Zde najdete krmivo pro fretky od vybraných výrobců, kteří se specializovali mimo jiné na výrobu krmiva pro malá zvířata. Nabídněte své fretce vhodné krmivo a spoléhejte se na zkušenosti renomovaných značek, jako je Totally Ferret, Vitakraft, JR Farm a Versele Laga. Nabízíme vám druhově vhodné krmivo pro fretky bohaté na bílkoviny, které splňuje všechny požadavky na vyváženou stravu pro fretky: Ať už jsou to pamlsky (samozřejmě 100% bez obilovin) nebo plnohodnotné krmivo pro fretky s velkým podílem masa ve vyvážené mixu granulí a konzerv, v našem obchodě najdete krmiva pro zdravé stravování vaší fretky. A je jedno jaký zdroj bílkovin vaše fretka preferuje – drůbež, ryby nebo kuře – u nás nakoupíte vhodné krmivo.

Špičkové značky krmiva pro fretky

Zcela právem patří Totally Ferret a Vitakraft ke špičkovým značkám na poli krmiv pro fretky, neboť oba výrobci mají za sebou mnohaleté zkušenosti v oblasti výroby krmiv a těší se absolutní spokojenosti zákazníků. Krmivo musí být bohaté na proteiny, nemělo by pokud možno neobsahovat obiloviny a mělo by být přizpůsobené životnímu období vaší fretky. Krmivo pro fretky v druhově vhodném složení, které všechny tyto požadavky splňuje, najdete zde.