Deky pro kočky

Filtrovat
<
District70
Trixie
ZooRoyal
antracit
béžová
hnědá
přírodní
šedá
Katzendecke
Krycí psi
Flís
Plyš
Polyester
L
S
XL
Protiskluzová vrstva
vhodné pro alergiky
vhodné pro koťata
vhodné pro několik koček
zahřívání
Exkluzivní
Protiskluzové
Robustní a odolné
Skládací
Vhodné pro alergiky
testováno na škodlivé látky

Cestovní i domácí deky pro kočky

Deky pro kočky jsou skvělou možností, jak vylepšit dosavadní místa na ležení a udělat je ještě pohodlnější. Použití deky pro kočky do košíků a pelíšků pro kočky dodá neotřelý vzhled. Navíc použitím deky pro kočky ochráníte čalounění pohovky a parapet naopak jednoduše proměníte ve zcela skvělé vyhlídkové místo. Dokonce i manipulace s dekou je snadná, protože ji můžete bez problémů přemísťovat, čistit nebo si ji vzít s sebou na cesty. 

Deka pro kočku má mnoho podob a možností využití. Vyhřívací dečka pro kočky může fungovat jako příjemná podložka na ležení pro kočky, kde se můžou nahřát. Velká tvrdší deka pro kočky může splnit i hrací funkci jako hrací deka pro kočky, naopak plyšová a tlustá měkká deka pro kočky je využitelná jako samostatný, měkký a pohodlný pelíšek pro kočky. Zábavná deka pro kočky s různými vzory může hezky doplnit design vašeho bytu. 

U nás naleznete velký výběr, abyste zaručeně našli ten správný model pro sebe a svého domácího tygříka: Ostatně by měl přesvědčit nejen svou účelností, ale také vypadat hezky. Dbejte při výběru deky pro kočky i na potřebnou velikost.

Pokud vaší kočce nevyhovuje deka pro kočky jako pelíšek, zkuste alternativu v podobě polštáře pro kočky, kukaně pro kočky, houpací sítě pro kočky, nebo závěsného odpočívadla pro kočky. Na našem e-shopu najdete velký výběr kočičích pelechů, ze kterých si rozhodně vyberete.