Boudy pro psy

Filtrovat
<
Trixie
modrá
černá
Flís
Kov
Nylon

Většina majitelů psů preferuje chov psa nikoli doma, ale částečně nebo zcela venku na zahradě, v ohradě nebo na dvoře. Aby se tam pes mohl cítit dobře, potřebuje samozřejmě bezpečné útočiště, které mu slouží jako úkryt a místo ke spaní. Pro tento účel jsou ideální naše psí boudy.

Tyto psí boudy musí být konstruovány tak, aby pejskovi nabídly ochranu před veškerými povětrnostními podmínkami a udržovaly navíc teplo, aby se mohl venku cítit dobře. Optimální podmínky nabízejí konstrukční metody a materiál, díky kterým jsou odolné proti povětrnostním podmínkám a mají dlouhou životnost. Můžete volit mezi plochou a špičatou střechou, které obě mají rozhodující výhody: Špičaté střechy trpí za deště a sněhu méně, boudy pro psy s plochou střechou nabízejí naproti tomu dodatečnou vyhlídkovou plošinu. Na zimu se hodí zateplené boudy pro psy, které mají dostatečnou izolaci. Slámová nebo textilní podestýlka pro psy do boudy zajistí dodatečnou izolaci bránící chladu od země. Dřevěné boudy pro psy bývají pro venkovní použití nejčastější. V případě dvou pejsků je na zimu nejlepší psí bouda pro dva psy, ve které se oba psi můžou navzájem zahřívat.

U nás najdete psí boudy v různých velikostech a provedeních, samozřejmě včetně vhodného příslušenství. Obecně platí, že příbytek pro psa by měl nejen dobře vypadat, ale odpovídat svými rozměry velikosti psa: Pokud je příliš malý, nemůže pes ležet pohodlně; Pokud je psí bouda naproti tomu příliš velká, nemůže ji pes vlastním tělesným teplem zahřát. Bouda pro velkého psa musí být i dostatečně vysoká, aby do ní mohl bez obtíží vlézt, zatímco bouda pro malého psa může být nižší.

Pro domácí použití se hodí bouda pro psa do bytu. Pes má tak své místo, kde může nerušeně odpočívat. Luxusní boudy pro psy můžete jednoduše sladit s interiérem, kdy se tak psí bouda do bytu stane i ozdobným doplňkem. K tomu se skvěle hodí také pelechy pro psa, polštář pro psa, nebo sladěná deka pro psa, která bude celý design doplňovat a zároveň pejskovi zpříjemní ležení v boudě. Pelíšky pro psy nabízíme v různých velikostech, barvách a materiálech, takže si vybere opravdu každý.

Boudy pro psy do bytu jsou k dispozici v různém provedení a materiálech. Skládací bouda pro psa nebo přenosná bouda pro psa je vhodná také na cesty. Z materiálů jsou na výběr plyšové boudy pro psy, látkové boudy pro psy, nebo dřevěné boudy pro psy.