Boudy pro psy

Vlastnosti
Značky
  •  
Trixie Nylonbox přepravka
Trixie Nylonbox přepravka XS
Jsou k dispozici varianty
499,00 Kč
Trixie Nylonbox přepravka
Trixie interiérová bouda pro psy Home Kennel
Trixie interiérová bouda pro psy Home Kennel 48 × 51 × 51 cm
Jsou k dispozici varianty
2 299,00 Kč
Trixie interiérová bouda pro psy Home Kennel

Většina majitelů psů preferuje chov psa nikoli doma, ale částečně nebo zcela venku na zahradě, v ohradě nebo na dvoře. Aby se tam pes mohl cítit dobře, potřebuje samozřejmě bezpečné útočištěm, které mu slouží jako úkryt a místo ke spaní. Pro tento účel jsou ideální naše psí boudy.

Tyto psí boudy musí být konstruovány tak, aby pejskovi nabídly ochranu před veškerými povětrnostními podmínkami a udržovaly navíc teplo, aby se mohl venku cítit dobře. Optimální podmínky nabízejí konstrukční metody a materiál, díky kterým jsou odolné proti povětrnostním podmínkám a mají dlouhou životnost. Můžete volit mezi plochou a špičatou střechou, které obě mají rozhodující výhody: Špičaté střechy trpí za deště a sněhu méně, boudy s plochou střechou nabízejí naproti tomu dodatečnou vyhlídkovou plošinu.

U nás najdete psí boudy v různých velikostech a provedeních, samozřejmě včetně vhodného příslušenství. Obecně platí, že příbytek pro psa by měl nejen dobře vypadat, ale odpovídat svými rozměry velikosti psa: Pokud je příliš malý, nemůže pes ležet pohodlně; Pokud je psí bouda naproti tomu příliš velká, nemůže ji pes vlastním tělesným teplem zahřát.