UV Sterilizéry

Filtrovat
<
Aqua Medic
EHEIM
Akvarijní doplňky
UVC čistič vody
Mořská voda
Sladká voda
0.5
0.9
1.1
1.8
2.4
3.6
7
9
11
18
24

V této kategorii jste správně, pokud se chcete poohlédnout po našich čističkách vody UV-C. Takové zařízení přispívá ke snížení počtu zárodků ve vodě, a zabraňuje tak šíření nemocí. Všechny naše čističky vody UV-C pocházejí od renomovaných výrobců, jejichž jméno slibuje vysokou kvalitu.

Kromě toho se čističky vody UV-C hodí pro odstraňování zákalů vody a zeleného zbarvení, protože ve světelném rozsahu UV-C nemají paraziti, viry a řasy šanci přežít; S čističkou UV-C dochází k jejich trvalému usmrcení. S tímto typem čištění vody – pomocí takového zařízení – ušetříte na zbytečných dávkách léčiv: Zabráníte tak chemickým zbytkům a užitečné bakterie zůstanou zachovány.

Naše čističky vody UV-C se hodí pro použití v akváriích se sladkou a mořskou vodou a lze je bez problému zapojit do filtračního oběhu. V případě vysokého výkonu čerpadla je potřeba čističku provozovat přes obtok. Při výběru správné čističky UV-C je proto pro maximální výkonnost nutné bezpodmínečně dbát optimální průtokovou rychlost.