Venkovní ohrádky

Filtrovat
<
Kerbl
Trixie
stříbrná
zelená
Kov
Nylon
S rovnou střechou
s bránou

Když jste majitelem malého zvířátka, musíte se postarat o to, aby bylo vhodně ubytováno. Toto umístění, vhodné obydlí pro malá zvířata, se přitom liší podle druhu zvířete a klade určité nároky na výbavu. Důležitým bodem správného obydlí pro malá zvířata je také výběr vhodného kotce v případě, že se má hlodavec umístit na zahradě.

Kotec je důležité příslušenství, když chováte svá malá zvířata celoročně venku. Dobrým příkladem jsou zde králíci nebo morčata, která jsou při správném vybavení kotce bez problémů schopná celoročně žít venku. Výběh by tady měl být co největší, aby se zvířata mohla v chladných ročních obdobích zahřát i pohybem. Ale i když vlastní miláčci žijí v domě, může být kotec v létě s oblíbenou dovolenou.

Dbejte při výběru kotce zvláště na kvalitu jednotlivých dílů, neboť v ideálním případě by měl kotec vám i vašemu zvířete dobře sloužit mnoho let. O to více je mrzuté, když se musí po roce vyměnit, protože se některý díl předčasně zlomil. V našem širokém sortimentu různých kotců naleznete určitě i ten správný pro svůj chlupatý poklad.