Ohrádky pro psy

Filtrovat
<
Trixie

Pokud máte štěňata doma, přijde moment, kdy by se měla podívat také ven, aby poznala velký, širý svět. Je to součást socializace a poskytuje štěňatům maximum podnětů, aby mohla později vyrůst v pohodové a suverénní psy. Ideální pro takové výlety v zahradě je psí výběh, tedy venkovní ohrádka pro psa.

Doporučujeme v případě, kdy nemůžete být se psem celou dobu, nebo nemáte svoji zahradu zajištěnou proti vloupání. Tyto výběhy jsou v podstatě jako ohrádky pro malé děti: Štěňata mohou ve výběhu na omezeném prostoru dýchat čerstvý vzduch a vychutnávat si tlapkami trávu, aniž byste podstupovali riziko, že utečou. Venkovní výběh pro psa na zahradě vám tak dává určitou míru jistoty a krátkou pauzu na oddech, protože výchova štěňat může být velmi stresující a napínavá.

Nabízíme různé modely a velikosti ohrádky pro psy, abyste si mohli vybrat tu pravou variantu pro své malé nezbedy. Kromě jiného nabízíme výběhy vnitřní a venkovní, pro velká nebo malá štěňata, se stříškou nebo bez ní. Máme zaručeně také to pravé pro vaše mazlíčky. Kromě toho jsou výběhy ideální také tehdy, chcete-li udržet mláďata doma na jednom místě. V takovou chvíli vám skvěle poslouží skládací ohrádka pro psa do bytu.

Ohrady pro psy se vyrábí z různých materiálů. Mezi nejčastější patří látková ohrádka pro psy nebo nylonová ohrádka pro psy, kovová ohrádka pro psy, a také plastová ohrádka pro psy.

Pokud se vám psí ohrádka do bytu nevejde, ale přesto potřebujete občas místo, kam pejska můžete zavřít, když máte návštěvu, je pro vás vhodnější psí bouda do bytu, která zabírá mnohem méně místa.

Ať už je pro vás lepší ohrádka nebo psí bouda, nezapomeňte na pelíšek pro psa, aby bylo vašemu psovi pohodlně a příjemně.