Síťky do akvária

Filtrovat
<
Aqua Medic
Dennerle
Hobby Aquaristik
JBL
Marina
bílá
hnědá
modrá
průhledná
Nylon
Plast
Pravé dřevo
Sklo
Mořská voda
Sladká voda

Síť, podběrák nebo jiné vhodné chytací zařízení patří k základní výbavě každého akvária. Používá se, pokud je nutné ryby pochytat. Vhodnou sítí resp. alternativním chytacím zařízením to jde rychle, takže ryby nejsou vystaveny zbytečnému stresu. Výrobci jako Hagen, Europet nebo Dennerle síťky a chytací zařízení v nejvyšší kvalitě.

Pokud plánujete výměnu vody nebo přesun do jiného akvária, jsou síťky a chytací zařízení nepostradatelné. Přitom je důležité, aby bylo s rybami šetrně zacházeno. S našimi síťkami a chytacími zařízeními můžete odchytávat ryby šetrně, aniž by došlo k jejich poranění nebo byly vystaveny zbytečnému stresu. Abyste mohli bezpečně přemístit všechny ryby, najdete u nás spoustu modelů v různých velikostech a provedeních.

Vedle běžných podběráků a sítěk nabízíme také další chytací zařízení, která dokážou ryby šetrně přepravovat, jako například lapací zvon na ryby. Všechna chytací zařízení ze síťoviny mají úzká oka z měkké tkaniny, aby byly chráněny žábry a vousky ryb. Kromě toho je zajištěno, abyste dosáhli do každého koutu akvária a drobní obyvatelé přes síťku neunikli.