Animonda Milkies Harmony Anti Hairball křupavé polštářky

Varianta

6x30g
938,89 Kč / 1 kg
169,00 Kč
12x30g
913,89 Kč / 1 kg
329,00 Kč

169,00 Kč

938,89 Kč / kg

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
  • Doprava zdarma u objednávek nad 999,00 Kč

  • Snadná a bezpečná platba

  • Bezplatné vrácení zboží

Popis

Animonda je již mnoho let oblíbenou značkou krmiva. Nejnovější výsledky výzkumu v oblasti zdravé výživy jsou základem pro výrobu tohoto krmiva pro zvířata.

Pokud pro vaši kočku hledáte pamlsek bez obilovin, právě jste ho našli. Animonda Milkies Harmony Anti Hairball křupavé polštářky jsou dobrou volbou jako odměna pro usnadnění výchovy. Již z pohádek a vyprávění víme, že kočky milují mléko. Není ovšem vhodné podávat jim běžné kravské mléko, jelikož dobře nesnáší obsah laktózy, která je v tomto mléce obsažena. Ideální je proto kočičí mléko značky Whiskas se sníženým obsahem laktózy, jehož složení odpovídá výživě koček. Vaše zvíře si zamiluje chuť lahodného drůbežího masa. Mléko pro štěňata je vhodné pro kočky všech velikostí a je speciálně přizpůsobené potřebám dospělých koček. Kočky stráví denně několik hodin údržbou své srsti. Při čištění srsti kočka spolyká několik chlupů vyčesaných jazykem. Tyto chlupy se pak mohou hromadit v žaludku. Určitá část chlupů je vyloučena ve výkalech. Srst, která střevy neprojde, se v žaludku zformuje do tvaru kuliček. Tyto pamlsky podporují přirozené vylučování spolykaných chlupů a nestravitelných složek stravy.

Protože pamlsek neobsahuje obiloviny, je předurčen pro kočky, které mají sklon k alergiím nebo potravinové intoleranci. Přidané vitamíny mohou posílit vitalitu a zdraví vaší kočky. Obzvláště vhodné také pro kočky, které nepřijímají dostatek tekutin ve formě vody.

Aby mléko pro vašeho čtyřnohého miláčka zůstalo něčím zvláštním, mělo by být dávkováno. Pokud má vaše kočka sklon k nadváze, buďte především v případě energeticky bohatých kousků opatrní. Obecně platí: Co vaše kočka přijme jako pamlsek, musíte poté odečíst z hlavní krmné dávky. Můžete tak zamezit tomu, aby váš mazlíček přijímal příliš mnoho energie.

Popis produktu:

  • chutný pamlsek
  • jako odměna
  • bez obilovin
  • s vitaminy pro vitalitu a zdraví
  • proti bezoárům
  • Se sníženým obsahem laktózy odpovídající výživě koček
  • Ideální jako doplňkový zdroj tekutin

Číslo produktu
1000076217

Složení:

maso a vedlejší produkty živočišného původu (drůbeží), zelenina, rostlinné bílkovinné extrakty, oleje a tuky, vedlejší produkty rostlinného původu, mléko a mlékárenské produkty minerální látky.

Doplňkové látky:

bez přídatných vitaminů

Analytické složky:

bílkoviny 35 %, obsah tuku 20 %, hrubá vláknina 4 %, hrubý popel 6 %, vlhkost 6 %

Doporučený způsob krmení:

Hmotnost kočky / kusy za den: 3–5 kg / 8–13

animonda Milkies

animonda Milkies sortiment: