Bunny KaninchenTraum Herbs

Číslo produktu: 1000020473

Toto krmivo od firmy Bunny podporuje zdravý růst mladých zakrslých králíků. Podporuje obrušování zubů.

839,00 Kč

plus poštovné

Velikost balení Základní cena Číslo produktu Cena  
209,75 Kč / 1 kg 1000020473 839,00 Kč
Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
Forma krmiva
Seno a tráva, Vločky
Velikost balení
4 kg
Značka
Bunny
Produktová řada krmení
Bunny KaninchenTraum
Zvířecí druh
Kaninchen
Aktionsnummer
5772

Bunny KaninchenTraum krmivo s bylinkami vám nabízí skvělou možnost, jak se postarat o svého zakrslého králíka staršího 6 měsíců. Obsahuje vybrané bylinky jako šalvěj, rozmarýnu, kostival a kerblík, a navíc 41 různých rostlin z neošetřených luk. Toto lahodné základní krmivo ideálně doplňují květy z chráněných luk, jako například sedmikrásky a heřmánek. Bunny KaninchenTraum herbs má navíc vyváženou recepturu Long Life, která zaručuje, že všechny složky jsou důležité a správně dávkované. Směs 3 druhů vláken zaručuje potřebné obrušování zubů a zdravou střevní flóru vašeho mazlíčka. Optimální poměr vlákniny a škrobu se stará o pozitivní využití živin a chrání před tloustnutím.  Krmivo pro optimální výživu vašeho mazlíčka.

Podrobnosti produktu:

  • pro zakrslé králíky od 6. měsíce věku
  • 42 různých rostlin z neošetřovaných luk
  • s vybranými bylinami
  • s květy z chráněných luk
Složení

Rostliny ze stálých pastvin, ovesné otruby, slunečnicová mouka, lněný extrahovaný šrot, mrkvové výlisky, ovocný výlisek, řepkový extrahovaný šrot, pšeničné otruby, listy kopřivy, jitrocel, fenyklových semínek, kořen lékořice, kořen proskurníku lékařského, lístky rozmarýnu, anýz, truskavec ptačí, tymián, lístky šalvěje, řebříček nať, květy heřmánku, puškvorec (byliny 6 %)

Doplňkové látky

Vit. A 10.000 IE, Vit. D3 700 IE, Vit. E als alpha-Tocopherolacetat 60mg, Kupfer als Kupfer(II)-sulfat-Pentahydrat 10mg, Jod als Calciumjodat-Hexahydrat 0,9mg, Eisen als Eisen(II)-sulfat Monohydrat 50mg, Zink als Zinkoxid 60mg, Mangan als Mangan(II)-oxid

Analytické složky

hrubá bílkovina 13 %; hrubé oleje a hrubé tuky 2,7 %; hrubá vláknina 21 %; škrob 5,5 %; hrubý popel 8,5 %; vápník 0,6 %; sodík 0,18 %; fosfor 0,4 %

Doporučený způsob krmení:
Naplňte misku krmivem pro králíky Traum HERBS a doplňte teprve poté, až bude miska úplně prázdná. Denně podávejte kvalitní seno bunny  a čerstvou, vlažnou vodu. Od 6. roku života přejděte na krmivo pro králíky KaninchenTraum SENIOR.