Bunny ZwerghamsterTraum Basic 600 g

Číslo produktu: 1000020778

Bunny ZwerghamsterTraum zásobuje křečka všemi potřebnými živinami, stopovými prvky a vitamíny.

189,00 Kč

plus poštovné

(315,00 Kč * / 1 kg)
Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
Forma krmiva
Vločky
Značka
Bunny
Produktová řada krmení
Bunny ZwerghamsterTraum
Zvířecí druh
Hamster
Aktionsnummer
5764

Bunny ZwerghamsterTraum základní krmivo pro křečky. Při vývoji nového krmiva ZwerghamsterTraum byl kladen důraz na fyziologii výživy křečka, z toho odvozené potřeby křečka a nejnovější vědecké poznatky. Vyvážený poměr obilovin, semen a zeleniny zajišťují optimální zásobování vitamíny a stopovými prvky.

Živočišný protein, který je pro křečka životně důležitý, je přesně optimalizován pro jeho potřebu, která je pokryta např. moučnými červy. Každé krmivo ZwerghamsterTraum obsahuje živiny, stopové prvky a vitamíny potřebné pro kompletní výživu. Kvalitní složky mají křečci obzvláště rádi – ke konzumaci i k přirozenému křečkování. 

Složení

oves, vojtěška, Plata proso, ječmen, semínko lesknice kanárské, hrachové vločky, pšeničné otruby, ječné vločky, ovesná jádra, stříbrné proso, rýže, mrkvové proužky, travní semena, červené proso, slunečnicový extrahovaný šrot, drůbeží maso, kukuřice, pastinák, pampelišková nať, řebříček nať, listy jitrocelu kopinatého, lněné semínko, uhličitan vápenatý, sezam, červená řepa, škvarková moučka, rybí moučka, živočišný tuk, měsíček lékařský, květy heřmánku, mouční červi (0,3 %), květy růže, vaječný prášek, lecitin, kvasnice, extrakt z drůbežích jater, slunečnicový olej (semena 12,5 %),

Doplňkové látky

vit. A 5 800 IU ·vit. D3 440 IU ·vit. E jako alfa-tokoferol acetát 56 mg měď jako síran měďnatý, pentahydrát 5 mg jód jako jodičnan vápenatý hexahydrát 0,5 mg železo jako síran železnatý, monohydrát 30 mg zinek jako oxid zinečnatý 43 mg mangan jako oxid manganatý 21 mg kobalt jako bazický uhličitan kobaltnatý, monohydrát 0,25 mg selen jako seleničitan sodný 0,1 mg s antioxidanty (alfa-tokoferol)

Analytické složky

hrubá bílkovina 15,5 % hrubé oleje a tuky 6,3 % hrubá vláknina 8 %, hrubý popel 3,7 % · vápník 0,5 % · fosfor 0,4 %

Doporučený způsob krmení:
Naplňte misku krmivem pro trpasličí křečky Traum BASIC a doplňte teprve poté, až bude miska úplně prázdná. Kontrolujte také pravidelně křečkovu zásobárnu a případně odstraňte zbytky krmiva. Denně podávejte kvalitní seno bunny (např. seno s proteiny bunny) a čerstvou, vlažnou vodu.