catz finefood Purrrr N° 103 – kuřecí maso

Varianta

8 × 85 g
425,00 Kč / 1 kg
289,00 Kč
16× 85 g
425,74 Kč / 1 kg
579,00 Kč

579,00 Kč

425,74 Kč /kg

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
 • Doprava zdarma u objednávek nad 999,00 Kč

 • Snadná a bezpečná platba

 • Bezplatné vrácení zboží

Popis

catz finefood PURRRR – čisté potěšení pro všechny kočky

Společnost catz finefood chce dělat radost kočkám i jejich majitelům. A co může být lepšího než spokojení malí tygříci, kteří se po jídle s potěšením umyjí a pak si za spokojeného vrnění zdřímnou? Proto společnost catz finefood vyvinula PURRRR, základní krmivo pro kočky, které obsahuje vše, co váš domácí mazlíček potřebuje, a navíc skvěle chutná. Řada PURRRR je speciálně navržena pro citlivé kočky a zvířata se speciálními výživovými potřebami: Seznam složek krmiva catz finefood PURRRR je krátký a neobsahuje zbytečné nesmysly.

Zvláště pokud má váš chlupatý člen rodiny citlivé zažívání nebo dokonce alergii na krmivo, chcete samozřejmě přesně vědět, co mu dáváte do misky. Společnost catz finefood vás zde podpoří jasným a otevřeným prohlášením základního krmiva. Všechny složky jsou uvedeny na obalu a vy na první pohled vidíte, co krmivo obsahuje. Každá příchuť krmiva catz finefood PURRRR obsahuje pouze jeden zdroj bílkovin (jeden druh masa a jeden druh vnitřností vhodný pro kočky), vývar, kvalitní olej a minerální látky. A to je vše!

Krmivo catz finefood vychází z přírody. Receptury jsou vyvinuty tak, aby napodobovaly přirozenou a vyváženou kořist v přírodě. Protože kočky jsou masožravci, měly by dostávat i maso. Proto krmivo catz finefood Purrrr obsahuje více než 98 % čerstvého masa/ryb/vnitřností a vývar, doplněné o cenné oleje a důležité minerály. Společnost catz finefood se záměrně vyhýbá přídavku cukru, zvýrazňovačů chuti, barviv a plnidel – catz finefood to nepotřebuje. Protože přírodní složky obsahují ty nejlepší živiny; proto se do konzervy (ani do kapsičky) nepřidává masový separát ani masová moučka. Důležité také je, co v něm NENÍ.

Každý ví, že kočky mají různé chutě a že někteří malí tygříci jsou velmi vybíraví. Díky výběru jedenácti lahodných receptur si oblíbenou příchuť najde opravdu každá sametová tlapka. Krmivo catz finefood PURRRR je k dostání v baleních po 85 g, 200 g, 400 g a 800 g a také v kombinovaných baleních s variací chutí. V misce tak nikdy nebude nuda! O které příchuti sní váš chlupatý mlsoun?

Produkt catz finefood PURRRR se vyrábí v Německu – samozřejmě bez testování na zvířatech a bez GMO.

catz finefood Purrrr – bez zbytečných nesmyslů – mňau!

Podrobnosti produktu:

 • Vyvážené základní krmivo podle koncepce stravy predátorů pro vaši dospělou kočku
 • Kuřecí jako monoprotein
 • Receptury vhodné pro kočky, vysoce stravitelné
 • Čerstvé suroviny, transparentní prohlášení
 • Více než 98 % masa/ryb/vnitřností a vývar
 • bez lepku
 • Bez přidaných obilovin a cukru
 • Bez umělých barviv a aromatických látek
 • Bez masného separátu nebo masové moučky
 • vyrobeno v Německu
 • Bez použití pokusů na zvířatech a bez geneticky modifikovaných potravin

Číslo produktu
1000048168

Složení:

kuřecí maso 70 % (srdce, svalovina, játra, žaludky, krky), kuřecí vývar 28,8 %, minerální látky 1%, olej z makadamových ořechů 0,2 %

Doplňkové látky:

nutriční fyziologické přídatné látky na kg:
vitamín D3 (3a671) 200 IU., zinek (3b605) 25 mg, mangan (3b503) 1,4 mg, měď (jako 3b405) 1 mg, jód (3b202) 0,75 mg, taurin (3a370) 1500 mg

Analytické složky:

hrubá bílkovina 10,2 %, obsah tuku 5,2 %, hrubý popel 2,45 %, hrubá vláknina 0,4%, vlhkost 80%

3 – 5 % tělesné hmotnosti kočky denně. Skutečná denní potřeba závisí na aktivitě, stáří, velikosti a plemenu vaší kočky. Denní množství krmiva je třeba adekvátně upravit a zvíře by mělo mít neustále k dipozici čerstvou pitnou vodu. Základní krmivo pro kočky.