cdVet Fit-BARF DarmFlora plus

Varianta

250 ml
1 956,00 Kč / 1 l
489,00 Kč

489,00 Kč

1 956,00 Kč / l

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
  • Doprava zdarma u objednávek nad 999,00 Kč

  • Snadná a bezpečná platba

  • Bezplatné vrácení zboží

Popis

Ve střevě se nacházejí miliardy droboučkých mikroorganismů. Rozlišujeme patogenní bakterie (původce nemocí) a bakterie podporující zdravou střevní mikroflóru jako např. laktobacily. Tyto „dobré" bakterie jsou pilnými pomocníky pro imunitní systém a mají pozitivní vliv na trávící šťávy, enzymy a střevní sliznici. S původci nemocí tělo řádně bojuje a snaží se jich zbavit. Intaktní střevní mikroflóra navíc zajišťuje zdravé trávení.
Pokud se přirozená střevní mikroflóra naruší, může dojít k nadměrnému osídlení původci nemocí a pes dostane průjem. I léčba antibiotiky může narušit ochrannou funkci – tyto léky často nerozlišují mezi „dobrými" a „zlými" bakteriemi.
Střevní mikroflóra je poškozená, obranyschopnost působí jen omezeně a to má dopad i na střevní stěnu.

Předek našeho psa – vlk – proto pozře i trávicí orgány své kořisti. Obsahují totiž všechny mikroorganismy nezbytné pro správnou funkci střevní mikroflóry. Ne vždy je možnost krmit psa čerstvými dršťkami. Ani mražené nevyrovnají nedostatek cenných bakterií, protože mražením se tyto bakterie ničí. Tento nedostatek lze skvěle kompenzovat fermentovanými bylinkami. Proto se doporučuje pravidelné podávání doplňku Fit BARF Střevní mikroflóra plus, také v případě poškození střevní mikroflóry v důsledku výživy nebo při problémech s trávením.


Podrobnosti produktu:

  • Eliminace patogenních bakterií
  • Podpora imunitního systému
  • Lepší vstřebávání potravy
  • Uchování zdravé střevní peristaltiky
  • Velikost balení: 100 ml, 250 ml nebo 500 ml

Číslo produktu
1000061751

Složení:

máta peprná fermentovaná, tymián fermentovaný, kopřiva fermentovaná, ibišek fermentovaný, semena pískavice řeckého sena fermentovaná, echinacea fermentovaná, oregano fermentované, čekanka fermentovaná, řebříček fermentovaný, svízel fermentovaný

Doplňkové látky:

0

Analytické složky:

hrubá bílkovina 0,3 %, hrubá vláknina 0,5 %, hrubý tuk 0,3 %, hrubý popel 0,5 %, vlhkost 94,9 %

Doporučený způsob krmení:
Kočky, malí psi do 3 kg: 1–2 ml; Psi 3–15 kg: 2–5 ml;
Psi 15–30 kg: 4–9 ml; Psi nad 30 kg: 8–20 ml;
1–2krát týdně podávejte s dalším krmivem