ZooRoyal Oster-Schatzkiste

ZooRoyal Škatule

Mystery box plný překvapení za extrémně výhodnou cenu!

Dlouho očekávaná nová edice naší Škatule je tu!
"Škatulata, hejbejte se!" - přesně tak vypadají naše životy s milovanými čtyřnohými mazlíčky. Nic nezůstane na svém místě. S mazlíčky jste neustále v pohybu a každý den zažíváte nová dobrodružství. Překvapte sebe i své mazlíčky a objevte ukryté dobroty a hračky. ZooRoyal Škatule udělá pořádnou radost všem kočkám a psům.

Poděkujte svým mazlíčkům

Škatule je perfektním dárkem k svátku a narozeninám i skvělou odměnou za všechny krásné chvilky s vašimi mazlíčky.

Objevte něco nového

Škatule obsahuje zajímavý mix s láskou a pečlivostí vybraných krmiv, pamlsků a originálních hraček.

Výhodná cena

Reálná hodnota ukrytých produktů je vždy mnohem vyšší, než je aktuální prodejní cena Škatule. Udělejte pořádnou radost za málo peněz.

Limitovaná edice

Vyplatí se neztrácet čas! Naše Škatule jsou vytvořeny vždy v limitované edici a jsou tedy dostupné pouze do vyprodání zásob.

ZooRoyal Škatule „Jarní edice“

Osterbrunch-Schatzkiste für Hunde

ZooRoyal Škatule „Jarní edice“ pro psy

Připravte svému pejskovi pořádné jarní překvapení. S novou ZooRoyal Škatulí se vám to zaručeně povede. Aby se váš chlupáč zabavil a výtečně si pochutnal, jsou pro něho opět přichystané skvělé hračky a spousta dobrot s recepturou bez pšenice (včetně mnoha produktů zcela bez obilných přísad) a přidaného cukru!

Koupit

Osterbrunch-Schatzkiste für Katzen jetzt entdecken

ZooRoyal Škatule „Jarní edice“ pro kočky

Jaro je tu, tak potěšte svého domácího lvíčka dobrotami. Objevte naši novou ZooRoyal Škatuli, se kterou se vám to zaručeně povede. Pro vaši kočku jsme přichystali spoustu dobrot s recepturou bez pšenice (včetně mnoha produktů zcela bez obilných přísad) a přidaného cukru. Navíc jsou ve Škatuli ukryté i skvělé hračky, aby se vaše kočka zabavila.

Koupit


Tyto chlupáče už potěšila naše Škatule