ZooRoyal Oster-Schatzkiste

ZooRoyal Škatule

Mystery box plný překvapení za extrémně výhodnou cenu!

Dlouho očekávaná nová edice naší Škatule je tu!
"Škatulata, hejbejte se!" - přesně tak vypadají naše životy s milovanými čtyřnohými mazlíčky. Nic nezůstane na svém místě. S mazlíčky jste neustále v pohybu a každý den zažíváte nová dobrodružství. Překvapte sebe i své mazlíčky a objevte ukryté dobroty a hračky. ZooRoyal Škatule udělá pořádnou radost všem kočkám a psům.

Poděkujte svým mazlíčkům

Škatule je perfektním dárkem k svátku a narozeninám i skvělou odměnou za všechny krásné chvilky s vašimi mazlíčky.

Objevte něco nového

Škatule obsahuje zajímavý mix s láskou a pečlivostí vybraných krmiv, pamlsků a originálních hraček.

Výhodná cena

Reálná hodnota ukrytých produktů je vždy mnohem vyšší, než je aktuální prodejní cena Škatule. Udělejte pořádnou radost za málo peněz.

Limitovaná edice

Vyplatí se neztrácet čas! Naše Škatule jsou vytvořeny vždy v limitované edici a jsou tedy dostupné pouze do vyprodání zásob.

Škatule Wild Taste

Škatule Wild Taste pro psy

Pořádný úlovek ve Škatuli! Připravte svému čtyřnohému kamarádovi dobrodružné překvapení s novou Škatulí Wild Taste. Uvnitř se ukrývají tematicky související prémiové výrobky s vysokým obsahem masa, zcela bez obilných přísad a přidaného cukru. A aby se váš neposeda aspoň na chvíli zabavil, naleznete také spoustu zábavných hraček k objevování!

Škatule Wild Taste pro kočky

Vydejte se za dobrodružstvím do divočiny: překvapte svého domácího lvíčka limitovanou Škatulí Wild Taste. Objevte jak vysoce kvalitní výrobky s vysokým obsahem masa, bez obilných přísad a přidaného cukru, tak i zábavné hračky.


Koupit


Tyto chlupáče už potěšila naše Škatule