JBL ProPond Color barevné krmivo pro krásné zbarvení koi

Varianta

S 1,3 kg
614,62 Kč / 1 kg
799,00 Kč
M 2,5 kg
539,60 Kč / 1 kg
1 349,00 Kč

799,00 Kč

614,62 Kč /kg

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
  • Doprava zdarma u objednávek nad 999,00 Kč

  • Snadná a bezpečná platba

  • Bezplatné vrácení zboží

Popis

Základní krmivo se správným poměrem bílkovin a tuků 4 : 1 dle NEO indexu zohledňuje teplotu vody, funkci, velikost a stáří zvířat.
S°lososem, garnáty, sójou a astaxanthinem pro skvělé barvy (při teplotě vody 15–25 °C). Plovoucí perličky v°uzavíratelném vzduchotěsném, vodotěsném a neprůsvitném obalu pro zachování kvality produktu. Obsahují 36 % bílkovin, 9 % tuku, 3 % hrubé vlákniny a 9 % hrubého popela.

°Poměr bílkovin a tuků 4 : 1 pomáhá vašim rybám krmivem pokrýt vysoké energetické nároky bez nutnosti využití energetických rezerv. Ryby tak mají např. dostatek energie, aby byly odolné vůči chorobám.° JBL ProPond Color ještě zřetelněji zvýrazní barevnost vašich ryb nebo se postará o°to, aby krásné zbarvení, které ryby měly při koupi, zůstalo zachováno. Obchodníci rybám většinou podávají barevné krmivo, aby prezentovali nejkrásněji zbarvené ryby příp. u°mladších ryb (většinou 2letých) přispěli k°tomu, aby se barvy ve 3–5 letech teprve krásně rozvinuly. Pokud budete svým rybám pravidelně podávat krmivo ProPond Color, budou ryby ve vyšším věku jasněji zbarvené.

Podrobnosti produktu:

  • Speciální krmivo pro podporu nádherně zbarvených ryb.
  • Velikost krmiva S (3 mm) pro ryby 15–35 cm.
  • Velikost krmiva M (6 mm) pro ryby 35–55 cm.
  • Velikost krmiva L (9 mm) pro ryby 55–85 cm.
  • Plovoucí perličky
  • K°dostání v°baleních různých velikostí.

JBL NEO INDEX:
NEO index doslova znamená: přírodní, energeticky optimalizovaná výživa. Tím se rozumí poměr proteinů a tuků v°krmivu. Pokud bychom zohlednili pouze roční období, potřebují ryby v°zimě poloviční množství proteinů (2 : 1) než v°létě (4 : 1). Protože ale rozhodující roli nehraje jen roční období, tedy teplota vody, ale také velikost a stáří, stejně jako funkce krmiva (např. na podporu růstu = ProPond Growth), byl vyvinut NEO index, který všechny tyto relevantní faktory zohledňuje.

Vedle velikosti, stáří, ročního období a teploty vody hraje samozřejmě velkou roli také samotný druh ryb. Hledají krmivo na dně nebo žerou přímo z vodní hladiny? Každé krmivo ProPond je tak díky svému složení a případnému klesání krmiva přizpůsobeno různým druhům ryb a jejich stravovacím návykům.

Ryby jsou studenokrevné! V°důsledku toho je jejich látková výměna vždy závislá na teplotě okolí (teplotě vody). Zatímco v°zimě musí být krmení při nízkých teplotách (pod 5 °C) pozastaveno, se vzrůstající teplotou ryby vyžadují stále více krmiva. I když látková výměna ryb závisí na teplotě okolí, lze vždy rozlišovat mezi bazálním metabolismem, který je nezbytný k zachování životních funkcí, a výkonovým metabolismem. Oba tyto druhy energie jsou závislé na teplotě okolí, stáří, pohlaví a aktivitě ryb.

Číslo produktu
1000057342

Složení:

lososová moučka, rýžová mouka, sójová mouka, pšeničná mouka, krevetová moučka, kukuřičná mouka, krevety, pšeničný lepek, pšeničné klíčky, jablečný extrakt, drožďový extrakt, zelená moučka, lysin, methionin

Doplňkové látky:

Vitamin A 25 000 IU, vitamín D3 2000 IU/kg, vitamín E 300 mg, vitamin C 200 mg, antioxidanty, barviva

Analytické složky:

hrubá bílkovina 36 %, hrubý tuk 9 %, hrubá vláknina 3 %, hrubý popel 9 %, obsah vlhkosti 8 %

Doporučený způsob krmení:
Podávejte 1–2× denně jen tolik krmiva, kolik ryby sežerou během několika minut.

Skladování při pokojové teplotě